پشتی طبی صندلی لامیا مدل مموری فوم ماساژور

پشتی طبی صندلی لامیا مدل مموری فوم ماساژور 

قیمت محصول : 175000 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

پیش درآمد

امروزه بیشتر زمان ما بر روی صندلی محل کار یا در خانه سپری می‌شود. این زمان و نشتن‌های مکرر بر روی صندلی‌هایی که ممکن است استاندارد‌های لازم را نداشته باشند، برای سلامت فیزیکیمان خطر بسیار جدی است. مشکلات کمر و تشدید گودی کمر به مرور زمان با رعایت نکردن استاندارد‌های لازم در فرم فیزیکی بدنمان ایجاد می‌شود و درمان آن بسیار زمان‌بر و دشوار است. پس بهتر است به فکر یک راه‌حل برای پیشگیری باشیم. با گذشت زمان بیش از پیش اهمیت استفاده از پشتی طبی برای مردم مشخص شده است. به صورتی که پزشکان متخصص برای افرادی که از درد در ناحیه کمر و ستون فقرات رنج می‌برند یا گودی کمر دارند، استفاده از پشتی طبی را توصیه می‌کنند. داشتن پشتی طبی استاندارد تنها برای آرامش و راحتی بیشتر نیست، بلکه نقش مهمی در مراقبت از گودی کمر و پر کردن آن، و ستون فقرات ایفا می‌کند. استفاده از پشتی طبی مناسب در کاهش یا جلوگیری  بسیاری از گونه‌های رایج دردهای پشت و کمر، همچنین سایر انواع دردها کمک می‌کند. پشتی طبی در حفظ سلامت بدن در طول نشستن بر روی صندلی، تسکین فشار و ایجاد تعادل در بدن نقش به‌سزایی دارد. پشتی طبی باید به شکل منحصر به فرد، منحنی کمر، و نحوه درست نشستن را تنظیم کند.

معرفی

پشتی طبی صندلی لامیا مدل مموری فوم ماساژور در کنار اهمیت طبی بودن، دارای ویژگی مموری فوم است. فناوری فوم مموری نقش بسیار تعیین کننده ای در کیفیت و ارزش خرید پشتی ایجاد می‌کند. فناوری موری فوم، با ماده‌ای که دانسیته و چگالی آن بالا است به نام فوم پلی یورتان ؛ تشکیل می­شود که اولین‌ بار درسال 1970 میلادی با هدف استفاده در شاتل‌های فضایی طراحی و تولید گردید. هدف از به کارگیری این فن‌آوری، راحتی هرچه بیشتر فضا نوردان در هنگام پرواز و جلوگیری از کوفتگی ناشی از فشار ثقل روی بدن آنها بوده است. این فن‌آوری به تدریج در ساخت انواع پشتی و تشک خواب و سایر محصولات مورد استفاده در زندگی روزمره به کارگرفته شده است. مموری فوم علاوه بر راحتی، برای سلامتی هم ویژگی بسیار مهمی تلقی می‌شود. هنگامی که بر روی صندلی نشسته‌اید و مشغول انجام کار‌هایتان هستید، پشتی‌های مموری فوم به طور طبیعی گرمای بدن را به خود جذب می‌کند و با فرم گیری متناسب با آناتومی ستون فقرات با خطوط شانه ها و گردن شما سازگار و هم راستا می‌شود. در طراحی پشتی طبی لامیا مدل مموری فوم ماساژور تمامی استاندارد‌های جهانی رعایت شده است این کالا در راستای تلفیق راحتی و بحث درمانی قدم‌های مثبتی برداشته است.شما در کنار خرید یک پشتی راحت و با کیفیت،می‌توانید از امکانات درمانی آن هم برخوردار شوید. با استفاده از این محصول دیگر دغدغه آسیب‌های احتمالی به کمر، ستون فقراتتان نخواهید داشت. اگر هنگام نشستن فیزیک بدن شما نامناسب باشد در دراز مدت صدمات زیادی خواهید دید. پشتی طبی به شما کمک می‌کند وضعیت استاندارد بدنی را حفظ کنید. در حالی که پشتی های سنتی ممکن است در نگاه اول  راحت باشند، اما لزوما فرم مناسبی را در هنگام نشستن برایتان ایجاد  نمی‌کنند. نگه داشتن وضعیت درست فیزیکی، هنگام نشستن برای سلامت، یک امر بسیار مهم است. یکی دیگر از امکانات این مدل پشتی ، قابلیت گردش هوا است. این محصول با استفاده از مموری فوم نحوه قرار گیری کمر و ستون فقرات شما را تنظیم کرده و آن را  در بهترین حالت ممکن قرار می‌دهد. با استفاده از این پشتی طبی دیگر هنگام نشستن طولانی مدت  احساس درد و گرفتگی در کمر و پشت را نخواهید داشت. پشتی طبی صندلی لامیا مدل مموری فوم ماساژور قابلیت شستشو دارد و این ویژگی برای تمیزی و ماندگاری بیشتر این محصول بسیار ویژگی مثبتی است. استفاده‌های طولانی مدت موجب کثیف شدن پشتی می‌شود و ممکن است بعد از مدتی، کالا زیبایی خود را از دست بدهد، اما با قابلیت شستشو مجدد و گردش هوا که برای این مدل تعبیه شده است، پشتی طبی صندلی لامیا مدل مموری فوم ماساژور همیشه کیفیت و زیبایی خود را حفظ می‌کند.

طراحی و امکانات

این محصول برای افرادی که با مشکلات گودی کمر و ستون فقرات مواجه هستند راه‌حل مناسبی است.این پشتی با قابلیت درمانی، پس از گذشت مدتی در بهبود آسیب‌ها و درد‌های شما تاثیر شگفتی خواهد داشت. این کالا به شما کمک می‌کند تا از دردهای کمر رهایی یابید. در این میان شایع‌ترین دلیل درد کمر، نبود  پشتیبانی کافی از آن قسمت است. پشتی طبی می تواند به شما کمک کند تا از این نوع از آسیب های بدنی رهایی یابید. این کالا به نحوی طراحی شده است تا با خطوط طبیعی بدن شما سازگار باشد تا اطمینان حاصل شود که ساختار اسکلتی شما در طول نشستن بر روی صندلی، در حالت درست و استاندارد باشد و هیچ بخشی از بدن شما تحت فشار قرار نگیرد، که منجر به درد و گرفتگی شود. جنس پشتی طبی لامیا مدل مموری فوم ماساژور بسیار با کیفیت است و برای استفاده تمامی افراد با سنین مختلف مناسب است. این پشتی طبی برای درمان ناراحتی‌های ستون فقرات و جلوگیری از بروز هر‌گونه مشکل در شکل ستون فقرات مانند گودی کمر و یا خم شدن ستون فقرات در هنگام نشستن بسیار انتخاب مناسبی است. این مدل  شکل مناسبی به فرم فیزیک شما می‌دهد. در برخی موارد، درد کمر نتیجه آسیب های جزئی به مهره های ستون فقرات است. یکی ار دلایل این دردها استرس و تنش مداوم است. اگر از این مشکل رنج می برید بهتر است از یک پشتی طبی به عنوان نسخه تجویزی استفاده کنید. پشتی طبی لامیا مدل مموری فوم ماساژور برای نشستن بهتر و در آرامش کامل در کنار سلامت جسمی برای شما انتخاب مناسبی است.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید