روغن موتور مبانول کد SL 10W-40 حجم 5 لیتر

روغن موتور مبانول کد SL 10W-40 حجم 5 لیتر 

قیمت محصول : 195000 تومان

برند : Mabanol

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

محصول فوق یکی از تولیدات شرکت «مبانول» (Mabanol) بوده که اصالتی آلمانی دارد. این محصول برای بیشتر خودروهایی که از سال 2005 به بعد تولید شده‌اند مناسب بوده و کیفیت بالایی دارد. شرکت مبانول این محصول را در ظرف‌هایی 5 لیتری عرضه می‌کند. این روغن در چهار فصل سال قابل استفاده بوده و در فصل‌های سرد سال عملکرد بسیار خوبی دارد. از این محصول می‌توانید برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کنید.

روغن موتور مبانول کد SL 10W-40 حجم 5 لیتر

برای داشتن خودرویی سالم موارد زیادی وجود دارد که توجه به آن‌ها ضروری است و روغن موتور را نیز می‌توان جزو آن‌ها دانست. روغن موتور وظیفه‌ی روانکاری و تمیزکردن قلب تپنده‌ی خودرو یعنی موتور را بر عهده دارد. محصول فوق یکی از روغن‌ موتورهای تولیدی شرکت معروف «مبانول» (Mabanol) بوده که از کیفیت بالایی برخوردار است. سطح کیفی API این محصول SL/CF است و از آن می‌توان برای خودروهای بنزینی و دیزلی استفاده کرد. این محصول علاوه‌بر روانکاری، قدرت تمیزکنندگی مناسبی دارد و مانع از ایجاد رسوبات و ایجاد خوردگی در بخش‌های متحرک موتور خودرو می‌شود. این موضوع موجب افزایش راندمان موتور خودرو شده و در کاهش میزان مصرف سوخت تاثیر مثبتی دارد. گرانروی این روغن موتور 10W-40 است که موجب می‌شود به‌راحتی بتوان از آن در آب‌وهوای گرم و سرد (چهار فصل سال) استفاده کرد.

استاندارد API

این استاندارد برای تعیین سطح کیفیت روغن انتخاب شده است. برای موتورهای بنزینی و دیزلی API دارای نمادی منحصربه‌فرد است. برای موتورهای بنزینی از حرف S استفاده می‌شود؛ بنابراین اگر روغن موتوری برای موتور بنزینی مناسب باشد به شکل API S شروع می‌شود. در این استاندارد برای روغن‌ موتور‌های بنزینی پس از حرف S یکی از حروف A تا N می‌آید. در این طبقه‌بندی هرچه به سمت حرف A می‌رویم از سطح کیفیت روغن کاسته می‌شود و حرکت به سمت حروف N نشانگر افزایش سطح کیفیت است. این روغن موتور دارای سطح کیفیت SL بوده که نشان‌دهنده‌ی  سطح کیفیت بالا در روغن موتور خودرو است.

نتیجه‌گیری

روغن موتور مبانول با کد SL 10W-40 با عملکردی بسیار خوب به بازار وارد شده است. سیالیت این محصول موجب نگهداری عالی از قطعات موتور و افزایش طول عمر آن می‌شود و می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای محافظت از موتور خودروی شما باشد. مواد افزودنی به این روغن موجب شده تا در رسته‌ی روغن‌های نیمه سنتتیک قرار گیرد. این محصول برای افرادی که تمایل به تهیه‌ی روغن موتوری با کیفیت دارند انتخاب خوبی خواهد بود.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید