کوله پشتی عایق دار سرماگرم طرح 1

کوله پشتی عایق دار سرماگرم طرح 1 

قیمت محصول : 176500 تومان

برند : Sarmagarm

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

هنگام گردش در طبیعت و کوه یا حتی سفرهای کوتاه‌مدت خارج از شهر باید از وسیله‌ای مناسب برای نگهداری و حمل ایمن مواد‌غذایی استفاده کرد. کوله‌پشتی «سرماگرم طرح 1» یکی از محصولات متنوع موجود است که با طراحی منحصربه‌فرد و خلاقانه‌اش، حمل مواد‌غذایی را به بهترین شکل امکان‌پذیر می‌سازد. در ادامه برخی از ویژگی‌های این کوله‌پشتی را شرح خواهیم داد.

طراحی و ساخت

 

 

 

پارچه‌ی به‌کار‌رفته در کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر است که طول عمر و استحکام قابل‌قبولی دارد. پلی‌استر از‌جمله الیافی است که به‌علت مقاومت خوبش، برای ساخت کیف، چمدان، کوله و… از آن استفاده می‌شود. در صورت نگهداری صحیح از کوله‌پشتی، گذر زمان و استفاده‌ی مداوم موجب کاهش کیفیت پارچه‌ی پلی‌استری آن نخواهد شد.

 

 

در روند ساخت این محصول از عایق‌های رطوبتی و حرارتی منحصربه‌فردی استفاده شده است. این عایق‌ها از مواد‌غذایی و همین‌طور سایر وسایل داخل محفظه‌ی اصلی کوله‌پشتی به‌خوبی محافظت خواهند کرد. یکی از عایق‌های به‌کار‌رفته در کوله‌پشتی، موجب کُندشدن روند تغییرات دمایی مواد‌غذایی خواهد شد؛ بنابراین غذاهای گرم دیرتر گرمای خود را از دست می‌دهند و خوراکی‌های خنک یا میوه و… برای مدت‌زمان بیشتری تازگی‌ و دمای خاص خود را حفظ می‌کنند. این عایق علاوه‌بر موارد ذکرشده، تا حد‌ زیادی از واردشدن ضربات نه‌چندان شدید جلوگیری می‌کند؛ بنابراین وسایل داخل کوله‌پشتی به‌طور ایمن‌تر نگهداری و حمل خواهند شد.

 

 

 

درِ اصلی این کوله‌پشتی توسط دو سگک بسته می‌شود. درِ کوله به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمام قسمت بالای آن را می‌پوشاند تا هنگام راه‌رفتن یا حتی دویدن، باز نشود و وسایل به بیرون نریزند.

 

 

 

ناگفته نماند که این کوله‌پشتی قابلیت افزایش فضا دارد؛ بنابراین می‌توان با بازکردن قسمت پارچه‌ای دوخته‌شده در بالای کوله و بعد از قراردادن لوازم داخل محفظه‌ی اصلی، درِ کوله‌پشتی را با بند تعبیه‌شده در این قسمت بست.

 

 

 

داخل محفظه‌ی اصلی یک جیب و در قسمت بیرونی نیز چهار جیب وجود دارد. دو جیبی که در طرفین قرار دارند، برای حمل بطری آب، قمقمه و… مناسب هستند. از سایر جیب‌های بیرونی نیز می‌توان برای نگهداری از لوازم ضروری استفاده کرد و در صورت نیاز به‌راحتی و به‌سرعت به این‌گونه وسایل دسترسی داشت.

 

 

کوله‌پشتی «سرماگرم» سه بند با کاربردهای متفاوت دارد. دو بند نسبتا بلند دوخته‌شده در قسمت پشت به‌منظور حمل دوشی آن طراحی شده‌اند. از خصوصیات این بندها باید به قابلیت تنظیم آن‌ها اشاره کنیم. به‌این‌ترتیب با توجه به راحتی خود قادر هستید طول بند‌ها را تغییر دهید. در صورت خسته‌شدن از حمل دوشی کوله، می‌توان از بند کوچک دوخته‌شده در قسمت بالا بهره برد.

سخن پایانی

«کوله‌پشتی خنک‌نگه‌دارنده‌ی سرماگرم طرح 1» از کیفیت نسبتا مطلوبی برخوردار است و از ویژگی‌های منحصربه‌فردش باید به قابلیت حفظ دما و تازگی مواد‌غذایی اشاره کرد. این ویژگی خاص، کوله‌پشتی «سرماگرم» را به گزینه‌ای عالی و بی‌نظیر برای افراد ماجراجو، کوهنوردان و… تبدیل کرده است.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید