کاناپه بادی فتبوی مدل Lamzac The Original

کاناپه بادی فتبوی مدل Lamzac The Original 

قیمت محصول : 344500 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

هدف طراحی و تولید بخش زیادی از وسایل و لوازم سفر و طبیعت‌گردی، ایجاد حس راحتی بیشتر است. کاناپه‌ی بادی «فتبوی» مدل «Lamzac The Original» نیز از جمله محصولاتی است که با برخورداری از کاربری بسیار ساده و طراحی متفاوت به شما کمک می‌کند که آن را برای استفاده در زمان سفر همراه داشته باشید و با استفاده از آن لحظاتی خوش را تجربه کنید.

طراحی و ساخت

این کاناپه‌ی بادی در ابعاد و اندازه‌ای بسیار مناسب ساخته و طراحی شده؛ به نحوی که برای استفاده‌‌ِی افراد قدبلند (تا 195 سانتی‌متر) نیز مناسب است. همچنین می‌توانید زمانی که دیگر به استفاده از این کاناپه‌ی بادی نیازی نداشتید، آن را در ابعادی بسیار کوچک جمع کنید و درون کیف، ساک یا کوله‌پشتی خود قرار دهید تا همیشه در زمان سفر، کمپینگ یا طبیعت‌گردی همراهتان باشد. مجموعه مواد به‌کاررفته در ساخت این کاناپه به وزن نسبتا سبک آن منجر شده‌اند که کار حمل‌ونقل آن را برای شما بسیار ساده‌تر می‌کند.

 

 

 

 

این کاناپه‌ی بادی رویه‌ای از جنس نایلون دارد که باعث افزایش مقاومت آن دربرابر سایش و پوسیدگی شده است. این موضوع تا مدت‌های طولانی، استفاده از آن را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین در ساخت رویه‌ی این کاناپه ساختاری از جنس پلی‌اتیلن به کار رفته است که میزان مقاومت آن را دربرابر عوامل و شرایط محیطی افزایش می‌دهد.

 

 

 

 

یکی از ویژگی‌هایی که در محصولاتی نظیر این کاناپه‌ی بادی اهمیت دارد، قابلیت تحمل وزن آن است تا افراد بتوانند با خیال آسوده از آن استفاده کنند؛ بدون اینکه نگران پاره‌شدن آن بر اثر شدت فشار حاصل از وزن از باشند. مواد به‌کاررفته در ساخت این کاناپه‌ی بادی علاوه‌بر ایجاد ساختاری مقاوم دربرابر پارگی و پوسیدگی، به قابلیت تحمل وزن زیاد آن منجر شده است؛ به نحوی که افراد تا 200 کیلوگرم نیز می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند.

 

 

 

 

این کاناپه‌ی بادی از موادی ساخته شده است که از مقاومت زیادی دربرابر نفوذ آب برخوردار است. در واقع برای اینکه این کاناپه روی سطح آب قابل‌استفاده باشد، باید از ساختاری ضدآب بهره ببرد تا از نفوذ آب به بخش داخلی‌اش جلوگیری شود؛ در غیر این صورت کاناپه به دلیل سنگین‌تر شدن به داخل آب فروخواهد رفت.

نحوه استفاده

 

 

 

 

کاناپه‌ی بادی فتبوی به استفاده از هیچ پمپ باد یا تلمبه‌ای جهت بادکردن نیاز ندارد. در واقع بادکردن این کاناپه به شکلی بسیار ساده انجام می‌شود. هنگامی که این کاناپه را در دست می‌گیرید، با دو دهانه‌ی مختلف مواجه می‌شوید. در ابتدا باید ورودی یکی از دهانه‌ها را با دست نگه‌ داشته و طرف دیگر را باز نگه‌دارید. سپس باید قسمت باز‌شده‌ی دهانه را با کمی سرعت در هوا تکان دهید تا محفظه‌ی داخلی آن از هوا پر شود. پس از این کار باید دهانه‌ی قسمتی را که پر از باد کرده‌اید، با دست نگه‌دارید تا باد داخل آن تخلیه نشود. همین کار را برای قسمت دیگر هم انجام دهید. پس از اینکه دو محفظه‌ی کاناپه پر از باد شد، باید دو دهانه‌ی آن را چند بار تا کرده و سپس به وسیله‌ی بند سگک‌دار به هم وصل کنید تا هوای داخل آن متراکم شده و این کاناپه قابل‌استفاده شود.

نتیجه‌گیری

ویژگی‌هایی نظیر قابلیت تحمل وزن بسیار زیاد، ساختار مقاوم دربرابر آب و بادشدن بسیار راحت، کاناپه‌ی بادی فتبوی مدل Lamzac The Original را به وسیله‌ای مناسب برای استراحت در زمان سفر و کمپینگ تبدیل کرده‌اند. همچنین این کاناپه که در رنگ‌بندی‌های متنوع و جذابی ساخته شده است، به واسطه‌ی قابلیت تا‌شدن در ابعادی کوچک به شما کمک خواهد کرد تا آن را برای استفاده در شرایط گوناگون به همراه داشته باشید.

 

ویژگی‌های کلی کاناپه بادی فتبوی مدل Lamzac The Original

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید