لوبیا قرمز هلیا مقدار 900 گرم

لوبیا قرمز هلیا مقدار 900 گرم 

قیمت محصول : 10800 تومان

برند : Helia

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

برای تامین پروتئین بدن حتما نیاز به مصرف گوشت و مرغ که مضرات خود را دارد نیست. لوبیا قرمز ماده غذایی است که حاوی پروتئین کم چرب بوده و سرشار از انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی مفید برای بدن انسان است که مصرف آن به شدت توصیه می‌شود. هلیا که شرکتی با سابقه ‌در زمینه بسته‌بندی و عرضه انواع خشکبار و حبوبات محسوب می‌شود این محصول را در بسته 900 گرمی ارائه کرده است.

لوبیا قرمز

لوبیا قرمز حبوباتی است که یکی از محبوب‌ترین غذاهای ایرانی یعنی قرمه سبزی با آن طبخ می‌شود.  این ماده غذایی سرشار از فیبر است و برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش و حافظت از قلب و عروق توصیه می‌شود. پروتئین گیاهی موجود در این ماده ‌غذایی لوبیا را تبدیل جایگزینی مناسب برای گوشت قرمز کرده است. از دیگر خواص لوبیا می‌توان به افزایش مقاومت بدن در برابر بیماری‌هایی چون سرطان و دیابت اشاره کرد. از لوبیا قرمز علاوه‌بر استفاده در قرمه سبزی برای تهیه سوپ لوبیا و خوراک لوبیا هم استفاده می‌شود.

غنی‌ترین پروتئین‌های گیاهی

اگر می‌خواهید تغذیه‌ی درستی داشته باشید، باید میان گروه‌های غذایی اصلی تعادل ایجاد کنید. این تعادل در هرم غذایی (Food Pyramid) به‌خوبی مشخص است. غذایی که می‌خورید، در یکی از گروه‌‌های این هرم جای می‌گیرد: گروه نان و غلات، میوه‌ها و سبزیجات، گوشت و تخم‌مرغ و پروتئین‌های گیاهی، چربی و شیرینی‌جات. هیچ گروهی را نمی‌توان جایگزین گروه دیگر کرد و همه‌ی این گروه‌ها برای بدن لازم هستند. درست مانند شکل هرم هرچقدر بالاتر بروید، باید از مصرف روزانه‌ی این مواد کم شود. با رعایت این هرم غذایی هم سالم‌تر غذا می‌خورید و هم دچار سوءتغذیه یا اضافه‌وزن نمی‌شوید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید