صندلی راحت نشین مدل 001

صندلی راحت نشین مدل 001 

قیمت محصول : 68000 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

برای راحتی در سفر و پیک‌نیک‌ها صندلی‌های راحت‌نشین بسیار مناسب‌اند. اینکه مدت زیادی بنشینید و تکیه‌گاهی نداشته باشید کمرتان را اذیت خواهد کرد. صندلی راحت‌نشین مدل 001 از جمله وسایلی است که به قصد راحتی بیشتر مصرف‌کنندگان ساخته و طراحی شده است.

صندلی راحت نشین مدل 001

یکی از چیزهایی که برای سالمندان باید دقت کنیم این هست که در سفرها و دورهمی‌هایی که خارج از خانه و در طبیعت حضور داریم، نشستن بدون تکیه‌گاه و به مدت طولانی آزاردهنده خواهد بود. این صندلی به گونه‌ای طراحی شده تا شما در دو حالت چهارزانو یا دراز‌کردن پا از آن استفاده کنید. این مدل با توجه به گونه‌ای ساخته شده است که با تنظیم زاویه‌ی پشتی، بتوانید به شکلی راحت بر آن بنشینید و استراحت کنید.

مهم‌ترین ویژگی مدل 001 این است که شما می‌توانید در چند زاویه مختلف پشتی خود را تنظیم کنید. بسته به اینکه به چه فرمی می‌نشینید، می‌توان زاویه را کمتر یا بیشتر کرد. در پشت صندلی 5 حفره وجود دارد که  با قرار دادن پایه فلزی در هرکدام می‌توانید زاویه دلخواهتان را انتخاب کنید. می‌توانید انتخاب کنید که کاملا صاف بنشینید یا اینکه کمی هم به اصطلاح لم بدهید.

 

پارچه‌ی رویه‌ی این صندلی ساختاری نرم دارد که باعث می‌شود با نشستن روی آن کمتر احساس خستگی کنید؛ اما پیشنهاد ما برای داشتن راحتی بیشتر، این است که داخل آن با کمی ابر، پنبه یا… تقویت شود.

در این موارد خیلی مهم است که اینجور وسایل چقدر جای اشغال می‌کنند. در مدل 001 باید خیالتان از میزان فضایی که اشغال می‌شود آسوده باشد. این محصول را می‌توانید بعد از استفاده جمع کرده و در کاور مخصوصش قرار دهید. ساک دسته‌دار این محصول این امکان را می‌دهد که بتوانید آن را به سادگی هم حمل کنید. با اینکه بدنه‌ی صندلی از فلز ساخته شده وزن محصول به قدری است که از حمل آن خسته نخواهید شد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید