ست میز و صندلی سفری دی کمپ مدل 002

ست میز و صندلی سفری دی کمپ مدل 002 

قیمت محصول : 379000 تومان

برند : Dicamp

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

مقدمه

 

 

 

 

میز و صندلی تاشو سفری و کمپینگ «دی کمپ» به همراه دو صندلی سبک، که همگی تاشو هستند و شما می‌توانید آن را تا کرده و در پشت ماشین خود قرار داده و در مسافرت همراه داشته باشید و یک صبحانه یا ناهار یا شام دلنشین را در طبیعت صرف نمایید، این میز می تواند یک میزخاطره زیبا هم در منزل شما باشد و هر که نیاز نداشتید آن را تا کرده و کنار بگذارید یا حتی یک میز ناهارخوری دونفره در منزل شما باشد و صندلی‌ها هم‌ چندین کاربرد دارد و آن ها را می‌توانید با خود به مراسمات عمومی که جا برای نشستن نیست برده و استفاده نمایید.

پیکربندی

 

 

طرح این مجموعه یاد آور صندلی های کلاسیک بریستوت با انحناهای بی بدیل می باشد. هماهنگی اجزا زیبا شناختی و کاربردی در طراحی, این محصول را از یک صندلی پلاستیکی معمولی به محصولی فوق العاده راحت و با دوام است. این ست دارای پایه‌های فلزی است که می‌تواند نسب به هم رده‌های خود تا وزن قابل ملاحظه‌ای را تحمل کند. این کارکرد به خاطر نوع بسته شدن پایه‌های این محصول است. ایکس‌های(پایه‌های میز و صندلی) مشاهده شده در این محصول این کار را انجام می‌دهند و مقاومت میز و صندلی را چند برابر می‌کنند. روی میز جای لیوان یا فلاسک وجود دارد که می‌توان از آن در هنگام باد، زمانی که نیاز دارید کاری انجام دهید و لیوان در دستان شماست یا در مکان‌هایی که هموار نیستند بهترین کمک برای جلوگیری از افتادن یا ریختن آنهاست. جنس روی میز و صندلی از برزنت بوده که موجب استحکام بالا و وزن نسبتا بالای آن می‌شود ولی بخاطر حجم کم و فضای مناسب آن می‌توان از وزن آن چشم‌پوشی کرد. برزنت کار شده درمیز و صندلی ضد آب بوده و دوخت مناسبی دارد که موجب منحصر به فرد بودن این کالا می‌شود. رنگ این میز و صندلی به گونه‌ای انتخاب شده است که براحتی می‌توان آنرا با همه چیز هماهنگ کرد.

خلاصه

صندلی و میز‌های تاشو مسافرتی، یکی از بهترین وسیله ها مخصوص نشستن و یا غذا خوردن بر روی آن‌ها هستند، که در انواع مختلفی ساخته و طراحی شده‌اند. این سری از صندلی‌ها و میز‌های تاشو در واقع به صورتی طراحی شده‌اند تا بتوان آن‌ها را به اندازه‌ای جمع کرد که در حمل و نقل جای کم و کوچکی را اشغال کنند. این محصولات از جنس های مختلفی ساخته شده‌اند که بهترین آنها آلومینیوم های ضد زنگ و برزنت‌های مقاوم و ضد آب می‌باشند. ویژگی های دیگر این صندلی ها ظرفیت وزنی آنها می‌باشد. البته از نظر ساختاری و ارگونومی نیز تفاوت هایی با هم دارند و از این نظر صندلی و میز های تاشو به دو صورت سرهم و مجزا تقسیم بندی می شوند. اوزان این محصولات سفری بسیار مناسب بوده و توسط دست نیز قابل حمل می باشند. از این صندلی ها می توان در هر سفر کوتاه و بلند در هر شرایط آب و هوایی با خیالی آسوده استفاده کرد.

 

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید