کنسرو لوبیا چیتی در سس گوجه فرنگی اصالت مقدار 380 گرم

کنسرو لوبیا چیتی در سس گوجه فرنگی اصالت مقدار 380 گرم 

قیمت محصول : 5400 تومان

برند : Esalat

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

غذایی ساده و مقوی

 لوبیا چیتی سرشار از فیبر است و نقش به‌سزایی در جلوگیری از اشتهای کاذب دارد. به گفته‌ی محققان تغذیه وعده‌های غذایی حاوی لوبیا چیتی باعث ترشح حداقل میزان لپتین در خون می‌شود. برهمین اساس غذاهایی که در آن از لوبیا چیتی استفاده شده باشد، از چاقی ناشی از افزایش اشتها پیشگیری کرده و از اشتهای کاذب جلوگیری می‌کند. متخصصان تغذیه ۱۹۳ گرم (یک فنجان لوبیای چیتی) حدود ۶۷۰ کالری دارد. به عبارت دیگر می‌توان گفت از 670 کالری موجود در یک فنجان لوبیا چیتی حدود 483 کالری از آن کربوهیدرات، 165 کالری از آن پروتئین و ۲۱ کالری آن چربی است.

 

 

 

 

از دیگر فواید این دانه سرشار از فیبر می‌توان به افزایش سلامت دستگاه گوارش، کاهش خطر حمله قلبی، کنترل فشار خون، کمک به سلامت عروق و رگ‌ها، توزیع مناسب اکسیژن، کاهش سطح کلسترول و کاهش خطر سکته اشاره کرد. لوبیا چیتی پروتئین زیادی دارد و برای پیشگیری از ابتلا به اختلالات کلیوی و پوکی استخوان بسیار مفید است. همچنین این حبوبات در پیشگیری از ابتلا به سرطان روده بزرگ نقش مهم و کلیدی خواهد داشت.

ارزش‌های غذایی

در هر 110 گرم از کنسرو لوبیا چیتی اصالت 102.8 کیلوکالری انرژی موجود است. میزان قند در این مقدار از کنسرو 2.86 گرم و مقدار چربی در آن 1.21 گرم است. همچنین به گفته‌ی شرکت سازنده در هر یک لیوان سر خالی (110 گرم) از این کنسرو 0.21 گرم نمک و 0 گرم اسیدهای چرب ترانس وجود دارد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Images for ????? ????? ???? ?? ?? ???? ????? ??? …

More images for ????? ????? ???? ?? ?? ???? ????? ????? ????? 380 ???ReportedReport imagesThank you for the feedback. Report another imagePlease report the offensive image. CancelDone(function(){var a=document.querySelector(“#taw”),b=document.querySelector(“#topstuff”);if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector(“#rso”).children,d=0;d

دیدگاهتان را بنویسید