سیب زمینی تنوری ب.آ مقدار 950 گرم

سیب زمینی تنوری ب.آ مقدار 950 گرم 

قیمت محصول : 12400 تومان

برند : B.A

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

غذاهای خوشمزه و خاص «ب.آ»

جالب است بدانید که در تولید محصولات برند «ب.آ» بعد از تهیه موادغذایی باکیفیت، از بخار آب به همراه حرارت خشک برای پخت آن‌ها استفاده می‌شود. دمای مرکز ماده‌ی غذایی (یا نقطه سرد) به 75 تا 85 درجه سانتی‌گراد می‌رسد تا این قسمت نیز به‌طور کامل بپزد. در این دما علاوه بر پخت کامل گوشت، تمام میکروب‌های بیماری‌زا نیز از بین خواهند رفت. جالب است بدانید که موادمغذی و بافت ماده‌ی غذایی با روش پخت با بخار آب، به بهترین شکل ممکن حفظ خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصولات این برند، جذب روغن به کمترین میزان ممکن است. در پخت خانگی موادغذایی در تمام مراحل به روغن نیاز خواهیم داشت و درنتیجه روغن زیادی جذب غذا می‌شود؛ درصورتی‌که برای تولید غذاهای آماده‌ی شرکت «ب.آ» روغن زیادی مصرف نمی‎شود و بعد از تهیه این محصولات نیز به استفاده از روغن نیاز نخواهید داشت. موادغذایی که به‌صورت فله‌ای عرضه می‌شوند اغلب از مواداولیه نامرغوب و آلوده و توسط شرکت‌های ثبت نشده و غیراستاندارد تولید می‌شوند. با خرید این‌گونه غذاها، سلامتی خودتان و افراد خانواده در معرض خطر قرار خواهد گرفت. به‌منظور جلوگیری از بروز بیماری‎‌های گوناگون، حتما باید از محصولات برندهای شناخته شده و استاندارد استفاده کنید.

برای ایجاد تنوع در برنامه غذایی و جمع کردن تمام افراد خانواده به دور میز یا سفره غذا می‌توان از خوراکی‌هایی مانند سیب‌زمینی تنوری «ب.آ» بهره برد. این خوراکی محبوب و دوست‌داشتنی همراه با کمی قارچ سرخ شده بسیار خوشمزه‌تر خواهد شد. ناگفته نماند که در ترکیبات این محصول از آرد گندم و برخی ادویه‌ها نیز استفاده شده است اما در صورت دلخواه می‌توانید هر نوع ادویه‌ی دیگری که دوست داشتید، به آن اضافه کنید.

برندی ایرانی و خوش نام

شرکت «ستاره یخی آسیا» یکی از تولید‌کنندگان انواع غذاهای آماده‌ی ایرانی و خارجی است و برای تولید این محصولات از پیشرفته‌ترین شیوه‌ها برای آماده‌سازی، فرآوری، بسته‌بندی و…. استفاده می‌کند. این تولیدات با نام تجاری «ب.آ» به بازار عرضه می‌شوند. از ویژگی‌های مهم موادغذایی این برند باید به کیفیت خوب مواداولیه، استفاده از فرمولاسیون مناسب و تجهیزات مدرن اشاره کنیم. فرآورده‌های تولیدی این برند با طعم و ارزش‌غذایی مطلوبی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Videos

3:26

Microsoft Lumia
950 review: The
phone that wants to
be a computer

The Verge

YouTube – Nov 20, 2015

6:33

Microsoft Lumia
950 Review

PhoneArena

YouTube – Nov 25, 2015

2:11

Microsoft Lumia
950 XL Hard Reset
(Factory Reset)

szeszo

YouTube – Feb 7, 2016

(function(){google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,n,f,p,q,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var h=b.querySelector(“div”),k=h.querySelector(“div”),c=0,g=h.scrollWidth-h.offsetWidth;if(0

دیدگاهتان را بنویسید