سبزی قورمه سرخ شده منجمد سرد و تازه مقدار 400 گرم

سبزی قورمه سرخ شده منجمد سرد و تازه مقدار 400 گرم 

قیمت محصول : 12950 تومان

برند : Sardotaze

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

خوشمزه و محبوب

یکی از دلچسب‌ترین و محبوب‌ترین غذاها در میان ایرانیان، قورمه‎‌سبزی (یا قرمه‌سبزی) است که شاید به موادغذایی زیاد و خاصی نیاز ندارد اما تازگی و کیفیت این مواد تاثیر بسزایی بر طعم و عطر این غذای دوست‌داشتنی دارند. از مهم‌ترین موادغذایی که برای پخت این خورش ایرانی به آن نیاز خواهیم داشت، سبزیجاتی مانند گشنیز، شنبلیله، تره، اسفناج و… است. تازگی این نوع سبزی‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر بسیار زیادی بر رنگ، عطر و مزه‌ی خورش قورمه‌سبزی خواهد داشت. پخت این نوع خورش معمولا به چندین ساعت نیاز دارد، از طرفی آماده کردن سبزیجات موردنیاز برای آن نیز وقت زیادی از فرد خواهد گرفت. به‌همین‌علت، شرکت «سرد و تازه» سبزی قورمه را به‌صورت سرخ‌شده و آماده برای طبخ در اختیارتان قرار می‌دهد تا بدون به هدر رفتن زمان بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن، این غذای دوست‌داشتنی را بپزید. در ادامه به برخی از ویژگی‌های جالب سبزی سرخ‌شده برند «سرد و تازه» خواهیم پرداخت.

آماده برای طبخ

 

شرکت «سرد و تازه» سبزیجاتی همچون گشنیز، تره، اسفناج، شنبلیله و… را به با مدرن‌ترین تجهیزات شست‌وشو می‌دهد و بعد از خرد کردن آن‌ها با دستگاه‌های مخصوص، این نوع سبزیجات با روغن سرخ‌کردنی را به‌صورت آماده برای طبخ تبدیل می‌کند. بعد از این مرحله، سبزی‌ها در عرض مدت‌زمانی کوتاه منجمد می‌شوند. البته باید بگوییم در این روش از مواد افزودنی و مواد نگهدارنده نیز استفاده نمی‌شود. بهره بردن از این شیوه‌ی خاص به حفظ خواص سبزی‌ها نیز کمک بسزایی خواهد کرد. در صورت منجمد کردن سبزی به‌صورت خانگی، بعد از گذشت مدتی کوتاه، تغییرات فیزیکی و همچنین شیمیایی فراوانی برای سبزی رخ می‌دهد؛ علاوه بر این نگهداری آن‌ها داخل فریزر موجب تشکیل بلورهای درشت شده و در نهایت به بافت خوراکی‌ها آسیب وارد می‌کند. تمام این موارد ارزش غذایی سبزیجات را به طرز محسوسی کاهش خواهند داد. لازم به یادآوری است که سبزی قورمه سرخ شده منجمد «سرد و تازه» را می‌تواند تا 18 ماه (در دمای منفی 16 درجه سانتی‌گراد) نگهداری کنید و هر زمان که خواستید، خورشی خوشمزه و بی‌نظیر بپزید.

ایرانی و باکیفیت

برند «سرد و تازه» در واقع نام تجاری شرکت صنایع غذایی مهرشهر مهران است که با هدف تولید محصولات کشاوری منجمد شده به‌صورت طبیعی، فعالیتش را آغاز کرده است. این شرکت محصولات کشاورزی را بدون مواد افزودنی و نگهدارنده با کمک تجهیزاتی مدرن و به‌روز منجمد کرده و در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد. استفاده از مواداولیه مرغوب و تازه و درجه یک و عدم افزودن مواد نگهدارنده به موادغذایی، ازجمله ویژگی‌های بارز و برجسته‌ی این برند ایرانی محسوب می‌شود.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Videos

3:31

Zombie Nation –
Kernkraft 400

tistlo

YouTube – Feb 27, 2007

1:00:15

Hardwell On Air
400

Hardwell

YouTube – Jan 18, 2019

3:31

Kernkraft 400 –
Zombie Nation

EPMmusic

YouTube – May 10, 2011

(function(){google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,n,f,p,q,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var h=b.querySelector(“div”),k=h.querySelector(“div”),c=0,g=h.scrollWidth-h.offsetWidth;if(0

دیدگاهتان را بنویسید