ریحان ایتالیایی گل باز مقدار 0.11 کیلوگرم

ریحان ایتالیایی گل باز مقدار 0.11 کیلوگرم 

قیمت محصول : 11400 تومان

برند : Gol baz

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

گل باز

گل باز عرضه کننده‌ی انواع سبزیجات پخته و خام را در بسته‌بندی‌های پلاستیکی و شفاف است. شست‌وشو و ضدعفونی کردن سبزیجات از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که آلودگی و همچنین حشرات موجود در سبزیجات نشسته احتمال ابتلا به بیماری‌ها را افزایش می‌دهند. مزارع گل باز بدون استفاده از حتی یک قطره سم در یک پروسه زمانی هشت ماهه برداشت و با طراوت و تازگی در همان مجاورت مزارع گل باز فرآوری و بدون هیچ گونه مواد نگه دارنده بسته بندی شده است. پس از آزمایش های متعدد هیچ گونه باقی مانده سموم و مواد شیمیایی و فلزات سنگین در محصولات گل باز یافت نشد که این نشان‌دهنده‌ی سلامت کامل محصولات است. با استفاده از محصولات گل باز می‌توانید مواد غذایی با طعم متفاوت، خوش‌رنگ و زیبا را تجربه کنید.

ریحان ایتالیایی

این محصول چاشنی اصلی انواع غذاهای ایتالیایی بوده و عطر بسیار دلپذیری به غذای شما می‌بخشد. از ریحان ایتالیایی هم به صورت تازه و هم به صورت خشکیده می‌توانید استفاده کنید. ریحان خشکیده را می‌توان به صورت پودر شده در انواع و اقسام مواد غذایی به کار برد و طعم واقعی غذاهای ایتالیایی را تجربه کرد. بهترین ریحان دنیا، ریحان هایی با اصالت ایتالیایی هستند که برگ های بزرگ با پیچ بسیار اندک و کشیده با رنگ سبز تیره دارند. قد ریحان ایتالیاایی بین 60 تا 80 سانتی‌متر است. عطر و طعم این ریحان تند و بسیار خوشایند است. ریحان ایتالیایی گنووس از ریحان معمولی شیرین‌تر است و برای استفاده در غذاهایی مانند سوپ و سس ماکارونی بسیار مناسب است.

خواص ریحان ایتالیایی

این نوع ریحان سرشار از آنتی‌اکسیدان است، خواص ضد باکتریایی دارد و استفاده‌ی آن در سالاد به کاهش تعداد باکتری‌های کمک فراوانی می‌کند. همچنین خواص ضدپیری دارد و عصاره‌ی آن در کشتن مولکول‌های مضر و جلوگیری از آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد در کبد، مغز و قلب موثر است.

 

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید