بادمجان سرخ شده منجمد نوبر سبز مقدار 500 گرم

بادمجان سرخ شده منجمد نوبر سبز مقدار 500 گرم 

قیمت محصول : 14950 تومان

برند : Nobar Sabz

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

اگر همیشه یک بسته بادمجان سرخ‌شده در فریزر خود داشته باشید، به این معنا است که هر لحظه که اراده کنید می‌توانید یک کشک‌بادمجان خوشمزه درست کنید. این غذای محبوب و لذیذ از ترکیب بادمجان سرخ‌شده، پیاز داغ و کشک درست می‌شود که طولانی‌ترین قسمت طبخ آن به سرخ‌شدن بادمجان برمی‌گردد. البته با اضافه کردن مقداری گردو به این دستور پخت هم این غذا خوشمزه‌تر هم می‌شود. 500 گرم بادمجان سرخ‌شده‌ی منجمد نوبر سبز برای یک وعده‌ی چندنفر کافی است. این بادمجان به دلیل فریزشدن به روش انجماد سریع تازگی و خاصیت‌های ماده غذایی را حفظ کرده و تفاوتی با استفاده از بادمجان تازه ندارد.

خواص و مصارف بادمجان

به غیر از کشک‌بادمجان با استفاده از این محصول می‌توانید میرزاقاسمی، خورش بادمجان و حلیم بادمجان هم بپزید. همچنین با قراردادن این بادمجان‌های سرخ‌شده در لایه‌های ته‌چین هم می‌توانید ته‌چین بادمجان بسیار لذیذی تهیه کنید. بادمجان شامل ویتامین‌های گروه A، B و C بوده و شما را در یک وعده از مصرف این ویتامین‌ها بی‌نیاز می‌کند. همچنین مواد معدنی متنوعی مانند آهن، پتاسیم، منیزیم، گوگرد، کلسیم، مس و فسفر هم در آن یافت می‌شود. درنتیجه این محصول نه‌تنها بسیار لذیذ و خوشمزه است و پخت غذاهای مختلفی را ممکن ساخته است، باعث می‌شود که با مصرف یک وعده‌ی آن بسیاری از مواد موردنیاز بدن تأمین شود.

شرکت نوبر سبز

شرکت نوبر سبز از سال 1377 فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید و فرآوری انواع محصولات کشاورزی منجمد به روش انجماد سریع (IQF) در تهران در قالب شرکت سهامی خاص آغاز نموده است. هدف از ایجاد مجتمع نوبر سبز امکان بهره‌برداری مطلوب‌تر از محصولات کشاورزی کشور و امکان ذخیره‌سازی و باز توزیع در بازار داخلی و صادرات محصولات موردنیاز بازارهای صادراتی بوده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانسته قسمتی از نیازهای بازار داخلی و صادراتی را تأمین نماید. محصولات فرآوری شده طیف وسیعی از سبزیجات برگی، صیفی‌جات و میوه‌جات را شامل می‌شود که به‌صورت بسته‌بندی فله برای کیترینگ‌ها و بسته‌بندی کوچک جهت خانوارها طراحی و عرضه می‌گردد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Top stories

Royal Enfield
Bullet Trials 350 &
500 Launch Live
Updates: …

1 day ago

2019 Royal Enfield
Bullet Trials 500
first ride review

15 hours ago

Two years after a
first close, 500
Startups wraps its
Middle East fund …

1 day ago

(function(){google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,n,f,p,q,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var h=b.querySelector(“div”),k=h.querySelector(“div”),c=0,g=h.scrollWidth-h.offsetWidth;if(0

دیدگاهتان را بنویسید