اسفناج منجمد سرد و تازه مقدار 400 گرم

اسفناج منجمد سرد و تازه مقدار 400 گرم 

قیمت محصول : 8250 تومان

برند : Sardotaze

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

نعناع جعفری؛ دو خوش‌بو در کنار هم

اسفناج یک سبزی همه‌کاره و همه‌فن‌حریف است. مقدار قابل توجهی ویتامین B3، A، آهن و پتاسیم در اسفناج وجود دارد. اسفناج باعث هضم غذا می‌شود، برای لاغرشدن و کاهش وزن مفید است، ملین است و یبوست را رفع می‌کند، به عنوان جایگزینی برای گوشت قرمز استفاده می‌شود، خوردن اسفناج در رفع تشنگی موثر است، برای از بین بردن ورم و گلودرد توصیه می‌شود،‌ از سرطان جلوگیری می‌کند،  کلسترول خون را پایین می‌آورد، منبع غنی آهن است و برای درمان خون‌‌ریزی و کم‌خونی استفاده می‌شود و در عین حال برای کاهش فشار خون مفید است. اسفناج را می‌توان خام یا پخته استفاده کرد، این سبزی خوش‌طعم و رنگ یکی از سبزیجات پرمصرف در سراسر جهان است که خواص بی‌شمارش آن را تا این حد محبوب کرده است.

تازه و سرد؛ محصولی از صنایع غذایی مهرشهر مهران

صنایع غذایی مهرشهر مهران در سال ۱۳۸۳با تولید محصولاتی با نام تجاری «سرد و تازه» اولین شرکتی بود که با هدف تولید و نگه‌داری محصولات کشاورزی به صورت طبیعی و با روش انجماد سریع شروع به کار کرد. محصولات این شرکت بدون استفاده از هیچ‌نوع ماده‌ی نگه‌دارنده و افزودنی محصولاتی با کیفیت و درجه یک را تولید می‌کند. صنایع غذایی مهرشهر مهران در زمینه‌ی ماشین‌آلات و تاسیسات به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها را در اختیار دارد و این مسئله به لطف همکاری با موسسه آمریکایی FAS است. سبزیجات و میو‌ه‌هایی که در این شرکت آماده می‌شود به روش انجماد سریع یعنی در دمایی معادل ۴۰- درجه‌ی سانتی‌گراد و در کمتر از ۴ دقیقه صورت می‌گیرد و همین امر باعث می‌شود علاوه بر حفظ طعم،‌ رنگ و شکل اولیه، تمام خواص و ویتامین‌های محصولات هم حفظ شود. به جرات می‌توان گفت صنایع غذایی مهرشهر مهران طعم تازه‌ی مزرعه را به خانه و آشپزخانه مصرف‌کنندگان ایرانی آورده است.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Videos

3:31

Zombie Nation –
Kernkraft 400

tistlo

YouTube – Feb 27, 2007

1:00:15

Hardwell On Air
400

Hardwell

YouTube – Jan 18, 2019

3:31

Kernkraft 400 –
Zombie Nation

EPMmusic

YouTube – May 10, 2011

(function(){google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,n,f,p,q,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var h=b.querySelector(“div”),k=h.querySelector(“div”),c=0,g=h.scrollWidth-h.offsetWidth;if(0

دیدگاهتان را بنویسید