کوکی شکلاتی چی پف مقدار 50 گرم

کوکی شکلاتی چی پف مقدار 50 گرم 

قیمت محصول : 900 تومان

برند : Cheetoz

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

چی توز یکی از زیرشاخه‌های گروه صنایع غذایی دینا است که فعالیت خود را در سال 1338 آغاز کرد. این برند همواره با نماد میمونی خوشحال و پرانرژی مشهور بوده و یکی از محبوب‌ترین‌ محصولات آن چی توز طلایی است که با آن خاطره‌های زیادی داریم و هنوز هم جذاب و پرطرفدار است. چی توز همواره در تلاش است تا محصولات متنوعی تولید کند تا حتی کسانی که به این نوع تنقلات علاقه‌ای ندارند، یک‌بار آن را تجربه کنند. محصولات چی توز علاوه بر غلات حجیم‌شده و چیپس شامل میوه خشک، آجیل و مغز‌ها نیز می‌شود که یک میان وعده‌ی بسیار مقوی محسوب می‌شوند و با برند چی پف تولید می‌شوند که یکی از زیرمجموعه‌های چی توز و دینا محسوب می‌شود.

کوکی با تکه‌های شکلات

کمتر کسی را می‌توان یافت که به شیرینی علاقه نداشته باشد. شیرینی‌ها از پرطرفدارترین خوراکی‌ها در بین بسیاری از افراد بوده و هر فردی نیز به طعم‌های خاصی علاقه دارد. در تولید این محصول از چی پف، از تکه‌های شکلات استفاده شده است که طعمی خوشمزه برای آن به همراه خواهد داشت. شکلات بدون شک یکی از خوراکی‌های مورد علاقه تمامی رده‌های سنی است. چی‌ پف با استفاده از تکه‌های شکلات بر روی این کوکی نیز سعی کرده تا آن به یک میان وعده جذاب تبدیل کند. این محصول می‌تواند به عنوان خوراکی برای کودکان نیز گزینه‌ی خوبی باشد. البته بهتر است به خاطر داشت که این محصول به دلیل داشتن مقادیری شکر و روغن طعم بسیار خوبی دارد ولی استفاده زیاد از آن نیز توصیه نمی‌شود.

تغذیه سالم‌تر

اگر می‌خواهید تغذیه درست داشته باشید، باید میان گروه‌های غذایی اصلی تعادل ایجاد کنید. این تعادل در هرم غذایی  (Food Pyramid) به خوبی مشخص است. غذایی که می‌خورید در یکی از گروه‌‌های این هرم جای می‌گیرد: گروه نان و غلات، میوه‌ها و سبزیجات، گوشت و تخم مرغ و پروتئین‌های گیاهی، چربی و شیرینی‌جات. هیچ گروهی را نمی‌توان جایگزین گروه دیگر کرد و همه این گروه‌ها برای بدن لازم هستند. درست مانند شکل هرم، هرچقدر بالاتر بروید باید از مصرف روزانه این مواد کم شود. با رعایت این هرم غذایی هم سالم‌تر غذا می‌خورید و هم دچار سوء تغذیه یا اضافه وزن نمی‌شوید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید