چیپس نمکی پوتا مقدار 40 گرم

چیپس نمکی پوتا مقدار 40 گرم 

قیمت محصول : 2600 تومان

برند : Pota

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

شرکت صنایع غذایی آکانچی در سال ۱۳۸۹ خورشیدی تاسیس شد. آکانچی در سال ۱۳۹۴ شروع به تولید و عرضه انواع پلت سرخ شده و ویفر کرد. این شرکت در راستای رقابت با محصولات و برندهای مطرح خارجی و داخلی و با هدف احترام به حقوق مصرف کنندگان، اقدام به تولید محصولاتی باکیفیت بالا و متنوع از لحاظ طعم، در بسته بندی‌هایی با طراحی منحصر به فرد کرده است. این شرکت با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و به کارگیری ماشین آلات مدرن تمام اتوماتیک، اقدام به تولید پلت سرخ شده، بر پایه سیب زمینی و ذرت با نام تجاری پوتا و ویفر رول مغزدار با نام تجاری تام پیچ نموده است.

چیپس نمکی پوتا

 

 

با وجود طعم لذیذ تنقلاتی از قبیل چیپس و پفک، شما قادر به کنترل میل فرزندان خود برای خوردن آن‌ها این قبیل محصولات نیستید. پس چاره‌ای نیست جز اینکه در پی مواد خوراکی باشید که، کمترین ضرر را برای آن‌ها داشته باشند. اصولا چیپس‌های طعم‌دار و تند برای کودکان و میانسالان توصیه نمی‌شود، زیرا ادویه موجود در این محصولات ممکن است دستگاه گوارش آن‌ها را دچار اختلال کند. از این‌رو بهتر است از همین طعم‌های یاده‌ی نمکی استفاده شود. در بسته‌بندی چیپس پوتا، 65 گرم سیب‌زمینی حلقه‌ای نازک سرخ شده است که با نمک ملایم طعم‌دار شده است. در کنار این چیپس لذیذ یک پیاله ماست قرار دهید و در کنار خانواده نوش‌جان کنید.

برای اینکه همیشه سالم باشید، باید طبق هرم غذایی سلامت از موادغذایی استفاده کنید. همانطور که به این هرم نگاه می‌کنید هرچه از قسمت کف به طرف بالا حرکت کنید، مواد غذایی از ارزش غذایی کمتری برخوردارند و باید در مصرف آن‌ها بیشتر احتیاط کنید. چیپس و سایر تنقلات هم‌خانواده با آن، شیرینی‌جات و موادقندی در بالاترین ردیف این هرم قرار دارند و این بدان معنا است که باید در طول روز مقادیر کمی از آن‌ها را استفاده کنید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید