نخودچی کشمش سحرخیز مقدار 400 گرم

نخودچی کشمش سحرخیز مقدار 400 گرم 

قیمت محصول : 26000 تومان

برند : Saharkhiz

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

نخودچی دارای پروتئین فراوان بوده که می‌توان آن را به‌عنوان یک میان وعده‌ی سالم در ایام مدرسه به بچه‌ها داد تا به‌عنوان تغذیه‌ی مفید و سالم استفاده کنند. کشمش هم درواقع خشک‌شده‌ی انگور بوده که دارای پتاسیم و قند فراوان است. همان‌طور که می‌دانید در طی فرایند خشک شدن انگور میزان قند و پتاسیم آن افزایش می‌یابد. با توجه به این ویژگی مثبت، مصرف آن به افراد دیابتی توصیه نمی‌شود.

معرفی برند

کمتر کسی است که بانام سحرخیز آشنا نباشد. این برند ایرانی در سال 1311 تأسیس شد و اینک با نزدیک به یک قرن فعالیت با ارائه محصولات متنوع در بسته‌بندی‌های گوناگون اصول مشتری مداری را در محصولاتش پی‌ریزی کرده است. سحرخیز در سال 1392 با استفاده از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین مجتمع تولید نبات در ایران بانام «پانیذ شهد بینالود» گامی دیگر در جهت توسعه و بهبود برداشت. این شرکت در سال 1396 از طرف سازمان «نظارت بر غذا و دارو» به‌عنوان واحد نمونه‌ی کشوری برگزیده شد.این افتخار بخش کوچکی از جوایز و افتخارات سحرخیز بوده که در طی پنج سال متوالی کسب کرده است. واحد نمونه‌ی سازمان غذا و دارو، واحد نمونه‌ی اداره‌ی کل استاندارد سازمان صنعت، معدن و تجارت در چند سال متوالی بخش کوچکی از افتخارات این برند ایرانی است.

نوستالژی کودکی

 

 

یکی از تنقلات سالم و خوش‌مزه که در جیب پدربزرگ‌ها یافت می‌شد، نخودچی‌کشمش‌های خوشمزه بود که باذوق و محبت به نوه‌ها می‌دادند. لذت یک‌مشت نخودچی و کشمشی که از پدربزرگ‌ها می ظرفیتم با چیزی دیگر قابل توصیف نبود. این تنقلات قدیمی سوای خاطرات شیرین که همه‌ی ما از آن‌ها داریم، به‌عنوان یک منبع عالی پروتئین هستند که می‌توان با خیال راحت به‌جای کیک‌های مختلف به فرزندانمان بدهیم تا یک میان وعده‌ی سالم و مقوی را استفاده کنند. نخودچی که همان نخود بوداده است، یک ترکیب پرپروتئین بوده که همراه با کشمش‌ها طعم و مزه‌ی بسیار مناسبی پیدا خواهد کرد. نخودچی‌کشمش سحرخیز یک محصول باکیفیت و سالم است که برای طعم و مزه‌ی آن از هیچ چاشنی استفاده‌نشده این محصول 400 گرم کالری مناسبی داشته و می‌تواند انرژی مناسب برای میان وعده را به شما بدهد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

Videos

3:31

Zombie Nation –
Kernkraft 400

tistlo

YouTube – Feb 27, 2007

1:50

Kawasaki Ninja
400 Studio Video

Kawasaki Motors

YouTube – Oct 25, 2017

17:27

The Try Guys 400
Dumpling
Mukbang ft. Strictly
Dumpling

The Try Guys

YouTube – Feb 6, 2019

(function(){google.sc=google.sc||{};google.sc.init=function(b,e,n,f,p,q,r){if((b=document.getElementById(b))&&(0!=b.offsetWidth||0!=b.offsetHeight)){var h=b.querySelector(“div”),k=h.querySelector(“div”),c=0,g=h.scrollWidth-h.offsetWidth;if(0 CAMDEN. Gloucester Premium Outlets. 9 RUNNEMEDE. > BELLMAWR. > DEPTFORD.

The New 400 Movie Theaters – Chicago, IL. We offer first run films at …

All day garage parking located at the intersection of Sheridan Rd. and Arthur Rd. The New 400 Movie Theaters | 6746 N. Sheridan Rd, Chicago, IL 60626. Login.

RT-400 – Rhotheta International

RT-400 is a portable direction finder, which is designed for search and rescue operations (SAR), law enforcement and localizing of radio interference sources.

Auto Club 400 – Auto Club Speedway

Save the date for the 2020 NASCAR Cup Series Auto Club 400!

دیدگاهتان را بنویسید