لواشک آلو خشکپاک مقدار 90 گرم

لواشک آلو خشکپاک مقدار 90 گرم 

قیمت محصول : 3150 تومان

برند : KhoshkPak

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

خشپاک!

 

شرکت «آذر میشو خشکپاک» که محصولات خود را با نام تجاری «خشکپاک» تولید و عرضه کرده، از حدود 25 سال پیش شروع به کار کرده است و یکی از برند‌های مطرح در صنعت بسته‌بندی خشکبار و حبوبات به‌شمار می‌رود. این شرکت علاوه‌بر آجیل، حبوبات و انواع خشکبار، در زمینه‌ی تولید انبوه آلبالو خشک و تولید لواشک هم فعالیت دارد و محصولات آن به بازارهای خارجی هم راه پیدا کرده‌اند. محصولات این شرکت از گواهینامه‌ی ISO 9001 آلمان، HACCP در مدیریت کیفیت و ایمنی بهداشت و نشان استاندارد بین‌المللی ایران برخوردار هستند.

لواشک‌های خوشمزه!

 

لواشک‌ها یک خوراکی ایرانی و با مزه ترش و شور هستند که امروزه نوع ملس و حتی شیرین آن نیز تولید می‌شود. لواشک‌ها  از میوه‌ها تهیه می‌شوند. لواشک را از شیرهٔ غلیظ ‌شده و قوام آمده میوه‌هایی مانند آلوچه، زردآلو، آلو، قیسی، کیوی، توت فرنگی، گیلاس و امثال آن تهیه می‌کنند. امروزه با توجه به توسعه صنایع غذایی روش‌های تهیه لواشک هم تحول یافت و نمونه‌های نوین این محصول با نظارت بهداشتی به بازار عرضه می‌شود. لواشک‌ها به سه نوع تهیه می‌شوند، سنتی، صنعتی و نیمه صنعتی. بالا بودن ارزش غذایی لواشک موجب برتری آن‌ها  به سایر تنقلات شده است. لواشک  با اندکی تغییر در ترکیب میوه تولید می‌شود.

فواید آلو چیست؟

این لواشک از آلو تهیه شده است و همانطور که می‌دانیم لواشک‌ها برخی خواص میوه‌ها را به همراه دارند. آلو میوه‌ای است خوراکی و لذیذ از خانواده زردآلو و هلو که بر حسب نژادهای مختلف کمی شیرین تا زیاد ترش می‌باشد. آلو منبع آنتی‌اکسیدان است. آنتی‌اکسیدانی‌ها رادیکال‌های آزاد اکسیژن را خنثی می‌کند. آلو دارای فیبر است و به همین دلیل برای قند خون، جلوگیری از یبوست و حفظ سلامت دستگاه گوارش مفید است. سوربیتول موجود در آلو ، خاصیت ملین دارد. منبعی غنی از پتاسیم است و مصرف به اندازه آن فشار خون را کنترل می‌کند. آلو منبعی سرشار از آهن است و برای کم خونی بسیار مفید.

هرم غذایی

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید