شکلات پذیرایی مخروطی با فرآورده کاکائویی و فندق سوربن مقدار 200 گرم

شکلات پذیرایی مخروطی با فرآورده کاکائویی و فندق سوربن مقدار 200 گرم 

قیمت محصول : 15300 تومان

برند : Sorbon

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

سوربن یکی از زیرمجموعه‌های گروه صنایع غذایی سولیکو است که همواره با تولید محصولات جدید، مشتریان خود را شگفت‌زده می‌کند و این بار دست به تولید شکلات زده است، اما مانند سایر محصولات این گروه، شگفت‌انگیز است و ترکیب جدیدی از شکلات را تولید کرده است که دور از انتظار هم نبود. سال‌هاست که شرکت‌های تولیدکننده شکلات یک‌ روند را طی می‌کنند و چندان تغییراتی در محصولات خود ایجاد نکرده‌اند، البته منطقی به نظر می‌رسد و ریسک محسوب می‌شود و ممکن است چندان با اقبال عمومی مواجه نشود اما سوربن این کار را انجام داد و برای دوست‌داران شکلات، تجربه‌ی جدیدی را ایجاد کرد. تولید شکلات با طرحی جدید و متفاوت از شکلات‌های موجود در بازار، یکی از بهترین تصمیماتی است که گروه صنایع غذایی سولیکو، برای معرفی سوربن به بازار موادغذایی شیرین گرفته و به نظر می‌رسد که موفق شده است. البته این‌ یکی از ویژگی‌های این صنایع غذایی است که با تولید محصولات جدید و هیجان‌انگیز، بیشتر حجم بازار را به خود جذب می‌کند.

سوربن، پرچم‌دار تغییر شکلات‌ها

سال‌هاست که شرکت‌های تولیدکننده شکلات، روند تولید شکلات تخته‌ای را طی می‌کنند اما تغییراتی در خط تولید آن ایجاد نکرده‎اند. مهم‌ترین تغییراتی که این شرکت ها در خط تولید شکلات ایجاد کرده‌اند، افزودن مغز و طعم‌های جدید به شکلات است اما ظاهر شکلات ها همچنان تغییر نکرده است. البته این موضوع منطقی به نظر می‌رسد، چون ممکن است تولید محصولی جدید و متفاوت با سایر محصولات موجود در بازار، چندان با اقبال عمومی مواجه نشود و یک ریسک محسوب می‌شود.

 باتوجه به اینکه سوربن یکی از زیر مجموعه‌های سولیکو و کاله است، تولید محصول متفاوت و جدید و ریسک‌کردن، عادی به‌نظر می‌رسد. این گروه صنایع غذایی همواره با تولید محصولات جدید، مخاطبان خود را شگفت‌زده می کنند که البته موفق نیز بوده‌اند. سولیکو برای معرفی برند سوربن به عنوان شرکت تولیدکننده شکلات، دست به تولید شکلات در قالب ویفرهای مخروطی زده است. این اقدام سولیکو، شبیه به معرفی محصولات انقلابی شرکت‌های بزرگ است که باعث تغییر در بازار هدف می‌شوند اما با اینکه با محصولات انقلابی قابل مقایسه نیست ولی چندان بی شباهت هم نیست.

بستنی قیفی مینی!

 

 

ویفرهای مخروطی، همواره یادآور بستنی هستند اما سوربن یک تغییر ایجاد کرده و به‌جای تولید شکلات به ‌صورت تخته‌ای، آن را در ویفرهای مخروطی شکل قرار داده که شبیه به یک بستنی قیفی مینی است. ترکیب شکلات و فندق، تبدیل به یک ترکیب معمولی شده و چندان هیجان انگیز نیست اما سوربن برای ایجاد یک تجربه جدید و خوش‌مزه برای مخاطبان، فندق را به شکل سالم در شکلات قرار داده است با قرارگرفتن در ویفر مخروطی، بسیار جذاب شده است. این شکلات قیفی، احساسی شبیه به بیسکوییت در کنار شکلات ایجاد می کند که بسیار جذاب و لذت بخش است.

تغذیه سالم‌تر

اگر می‌خواهید تغذیه‌ی درست داشته باشید، باید میان گروه‌های غذایی اصلی تعادل ایجاد کنید. این تعادل در هرم غذایی (Food Pyramid) به‌خوبی مشخص است. غذایی که می‌خورید، در یکی از گروه‌‌های این هرم جای می‌گیرد: گروه نان و غلات، میوه‌ها و سبزیجات، گوشت و تخم‌مرغ و پروتئین‌های گیاهی، چربی و شیرینی‌جات. هیچ گروهی را نمی‌توان جایگزین گروه دیگر کرد و همه‌ی این گروه‌ها برای بدن لازم هستند. درست مانند شکل هرم، هرچقدر بالاتر بروید، باید از مصرف روزانه‌ی این مواد کم شود. با رعایت این هرم غذایی، هم سالم‌تر غذا می‌خورید و هم دچار سوءتغذیه یا اضافه‌وزن نمی‌شوید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید