بیسکوییت کاکائویی فرخنده با طعم کاپوچینو مقدار 1240 گرم

بیسکوییت کاکائویی فرخنده با طعم کاپوچینو مقدار 1240 گرم 

قیمت محصول : 16800 تومان

برند : Farkhondeh

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

بیسکویت باشه شکلاتی هم باشه

برای تندرستی وسلامت کامل بدن، انتخاب یک  تغذیه سالم و رعایت نکات بهداشتی اهمیت بالایی دارد. هر کس می تواند با انتخاب تغذیه سالم ، سلامت روانی و جسمانی خود را حفظ و حتی افزایش دهد . تغذیه نقش مهمی در تامین سلامت شخص دارد. نقش تغذیه سالم در تامین سلامت و ارتقا رشد در دوران حساس،نوزادی و کودکی از درجه‌ی بالایی از اهمیت برخوردار است و تامین تغذیه سالم و مفید با توجه به نیازهای تغذیه ای خاص آنها بسیار مهم است . بیسکویت‌های شکلاتی نسبت به بیسکوییت‌های دیگر طرفداران بیشتری دارند. استفاده از بیسکویت‌های شکلاتی احساسی دوگانه برای شما به ارمغان می‌آورد به این صورت که،شما هم طعم شکلات را میچشید هم از خوردن یک بیسکویت خوشمزه لذت می‌برید.

در گذشته خیلی از افراد دوست داشتند خوراکی سبک داشته باشند و که مدت زمانی طولانی قابلیت نگهداری را داشته باشد. و امروزه این خوراکی نه تنها به هدف خود رسیده است بلکه جای خود را در تمامی خانه‌ها باز کرده است و عضو ثابتی از میزهای عصرانه شده است. از قدیم یکی از خوراکی های مورد علاقه تمام مردم بیسکویت بوده است ،این خوراکی دوست داشتنی از چند قرن پیش که تولید خود را آغاز کرد، از آن زمان مردم دنیا علاقه زیادی به آنها نشان دادند. بیسکوییت‌ها پر کالری هستند و برای ورزشکاران از میان وعده‌های اساسی می‌توانند باشند. از مزایای دیگر بیسکوییت‌ها و برتری آ‌ن‌ها به کلوچه و کیک، درصد پایین چربی موجود در آن است که همین یک دلیل مهم برای تاکید بر سلامت این محصول است. صنایع غذایی فرخنده این بیسکوییت‌ها را با روغن بدون ترانس و تهیه می‌کند که در سلامت هرچه بیشتر این محصول کوشیده باشد.

درباره شرکت

شرکت بیسکویت فرخنده در سال 1340 تاسیس گشت. با توجه به استقبال فراوان مردم از محصولات این شرکت، در سال 1370 به شهرک صنعتی جی منتقل و برند “فرخنده” را برای خود انتخاب نمود. این مجموعه در سال‌های اولیه فقط با یک خط تولید وارد بازار شد و در سبد خرید مردم قرار گرفت و افتخار اولین تولید‌کننده بیسکویت دارای مهر استاندارد در استان اصفهان را به خود اختصاص داد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید