بیسکوییت عصرانه با تزیین کنجد گرجی مقدار 720 گرم

بیسکوییت عصرانه با تزیین کنجد گرجی مقدار 720 گرم 

قیمت محصول : 8600 تومان

برند : Gorji

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

فاصله صبحانه تا نهار یا نهار تا شام طولانی است و حتما در این زمان گرسنه می‌شوید. بیسکوییت‌ها و ویفرها از خوراکی‌های پرانرژِی و خوشمزه‌ای هستند که بیشترمان دوست داریم و می‌توان آن را با چای، شیر و شیرکاکائو همراه کرد. بیسکوییت‌ها ترد و سیرکننده هستند و خیلی‌ها دوست دارند آن را داخل چای ببرند و بعد میل کنند. بیسکوییت‌ها انواع بسیار متنوعی دارند، از شکل و رنگ و طرح آن‌ها گرفته تا مزه و طعم آن؛ بعضی از بیسکوییت‌ها ساده هستند و بعضی دیگر کرم‌دارند. ویفر از بیسکوییت تردتر و شکننده‌تر است و معمولا خودش مزه خاصی ندارد و با طعم‌های میوه‌ای یا شکلات و قهوه مزه‌دار می‌شود.

سالم و پرانرژی با بیسکوییت گرجی

 

شرکت «گرجی» در سال 1340 خورشیدی به عرصه تولید مواد غذایی قدم گذاشت و کارخانه آن در رباط کریم واقع شد که در آن زمان منطقه‌ای متفاوت با شهر صنعتی امروزی بود. گرجی با سابقه بیش از 50 سال یکی از قدیمی‌ترین و خاطره‌انگیزترین برندهای ایرانی است. محصولی که گرجی با تولید آن به شهرت رسید، «بیسکوییت» بود.

مزه خاطره‌انگیز بیسکوییت

در یک عصرانه چه چیز با چای می‌چسبد؟ بیسکوییت هم در کنار چای از گلو پایین می‌رود و هم انرژی شما را برای ادامه فعالیت تامین می‌کند. با این بسته بیسکوییت عصرانه گرجی تا مدت‌ها بساط چای و بیسکوییت عصرانه‌ برقرار است.

چه می‌خوریم؟

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید