آدامس دراژه بدون قند با طعم نعناع دن اکسیر

آدامس دراژه بدون قند با طعم نعناع دن اکسیر 

قیمت محصول : 10800 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

جویدن ادامس در هنگام استرس می‌تواند کمک فراوانی به شما کند و فشار روحی را نیز کاهش دهد. آدامس نعنایی یکی از طعم‌های پرطرفدار آدامس دن اکسیر است که در قوطی‌های پلاستیکی بسته بندی شده است و به راحتی قابل استفاده است. این ادامس در هر 3 گرم حاوی 5 کیلوکالری انرژی است و فاقد قند، چربی، نمک و اسیدهای چرب ترانس است اما دن اکسیر برای شیرین بودن این خوراکی، از اسپارتام استفاده کرده تا قند در هنگام جویدن این آدامس، احساس شیرینی کنیم.

دن اکسیر

دن اکسیر یکی از شرکت‌های تولید کننده مواد غذایی است که محصولات اصلی آن آدامس و آبنبات است. دن اکسیر سعی دارد با تولید محصولات جدید با طعم‌های متفاوت و جذاب، در بازار سهم بیشتری از سبد خرید خانوار را داشته باشد. آدامس‌های دن اکسیر چندان بسته بندی متفاوتی ندارند اما دن اکسیر تمرکز خود را بروی طعم‌ محصولات قرار داده است تا برای مصرف کنندگان تجربه جدید را ایجاد کند. آبنبات‌های آن نیز با طعم و مزه متفاوتی تولید شده است تا از سایر محصولات موجود در بازار متمایز باشد. استفاده از گیاهانی مانند زنجبیل، در تولید این خوراکی،
آن را به محصولی متمایز تبدیل کرده است تا طرفداران خاص خود را داشته باشد.

وقتی استرس دارید، آدامس بجوید

خوراکی‌ها یا وسایل الاستیکی که امکان فشرده شدن دارد تاثیر زیادی در کاهش استرس دارند ، چون با انتقال فشار بخشی از این استرس کم می‌شود. آدامس نیز به دلیل اینکه در هنگام جویدن بخشی از فشار فک را به آدامس وارد می‌کند، می‌تواند به کاهش استرس و فشار روحی کمک کند. البته مصرف زیاد این خوراکی می‌تواند باعث سایش فک‌ شود، پس بهتر است در جویدن آدامس مانند سایر خوراکی‌ها به اندازه میل کنید. از آنجا که باکتری‌ها از قند موجود در مواد غذایی تغذیه می‌کنند، مقدار قند  استفاده شده در آدامس‌ها، می‌تواند موجب افزایش باکتری‌های دهان شود اما دن اکسیر با استفاده از آسپارتام، تنها احساس شیرینی را القا می‌کند و تاثیری در تغذیه باکتری‌ها و افزایش ان‌ها ندارد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید