مانیتور بنکیو مدل RL2455HM سایز 24 اینچ

مانیتور بنکیو مدل RL2455HM سایز 24 اینچ 

قیمت محصول : 3900000 تومان

برند : BenQ

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

شرکت‌های تولید کننده‌ی قطعات کامپیوتر محصولاتی را با نام گیمینگ روانه بازار می‌کنند. این محصولات کیفیت ساخت بالایی دارند و برای انجام بازی‌های کامپیوتری بهینه شده‌اند. مانیتورهای گیمینگ هم جزو این سری محصولات هستند که در برابر پرداخت هزینه‌ی بیشتر می‌توانند کیفیت ساخت بالاتر و قابلیت‌های حرفه‌‌ای برای انجام بازی‌های کامپیوتری را در اختیار کاربر قرار دهند. شرکت بنکیو را بسیاری از کاربران با تولید محصولات حرفه‌ای در حوزه‌ی کامپیوتر می‌شناسند. مانیتور بنکیو مدل RL2455HM از محصولات حرفه‌ای سری گیمینگ شرکت بنکیو است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

جزئیات تصویر را بهتر ببینید!

مانیتور بنکیو مدل RL2455HM می‌تواند تصاویر را با رزولوشن 1920 × 1080 به کاربر نمایش دهد. این میزان از رزولوشن تصویر باعث شده که بتوان تصاویری با جزئیات زیاد را به خوبی در این مانیتور مشاهده کرد. این میزان از رزولوشن تصویر با نام Full-HD شناسایی می‌شود. اندازه‌ی صفحه‌نمایش 24 اینچی در این مانیتور در مشاهده جزئیات تصویر بی‌تاثیر نبوده و می‌تواند برای نمایش تصاویر بسیار کاربردی باشد.

سریع‌تر بازی کنید!

سرعت در بازی‌های کامیپوتری نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. گیمرها همواره به دنبال راه‌حلی هستند که بتوانند عکس العملی سریع‌تری را هنگام انجام بازی‌های کامپیوتری داشته باشند. داشتن یک مانیتور سریع می‌تواند تا حد زیادی این خواسته‌ی گیمرها را مرتفع کند. در مانیتورهتا فاکتوری به نام زمان پاسخ‌گویی وجود دارد که هر چه عدد کم‌تری باشد، آن مانیتور می‌تواند با سرعت بیشتری پاسخ‌‌هایی را برای نمایش تصاویر ارائه دهد. عدد متوسط برای زمان پاسخ‌گویی عدد 5 میلی‌ثانیه و کم‌ترین عدد هم 1 میلی ثاینه است. مانیتور بنکیو مدل RL2455HM از زمان پاسخ‌گویی 1 میلی ثانیه‌ای بهره می‌برد که مقدار بسیار مناسبی برای یک مانیتور گیمینگ است.

این مانیتور مراقب چشم‌های شماست!

از ویژگی‌های ارائه شده روی این مانیتور از طرف شرکت بنکیو فناوری‌های محافظ از چشم Flicker free است. این فناوری تا حد زیادی باعث محافظت از چشم کاربر هنگام استفاده‌ی بلندمدت از مانیتور می‌شود. این فناوری باعث می‌شود که بروزرسانی‌های تصویر باعث خسته شدن چشم کاربر در استفاده بلندمدت نشود.

تثبیت کننده‌ی رنگ مشکی

در بازی‌های اول شخص بازی‌سازان برای ایجاد حسی متفاوت از بازی‌ قسمت‌هایی از بازی را در محیط‌های تاریک اجرا می‌کنند. معمولا در این محیط‌های تاریک است که حریف‌تان کمین کرده تا شما را مغلوب کند. شرکت بنکیو مانتیور RL2455HM را به قابلیتی به نام  eQualizer تجهیز کرده است. این قابلیت می‌تواند میزان تایکی در محیط بازی را بهینه کند تا به کمک آن بتوان عملکرد راحت‌تری در محیط‌های تاریک بازی داشت.

مالتی اسکرین

مانیتور بنکیو مدل RL2455HM دارای حاشیه‌ی بسیار کمی است. حاشیه‌ی کم این مانیتور باعث شده که هنگام استفاده از چند مانیتور به طور همزمان در کنار مرز بین مانیتورها به طور کامل فراموش شود.

جمع‌بندی

مانیتور RL2455HM محصولی با کیفیت از شرکت بنکیو است که برای استفاده در بازی‌های کامپیوتری بهینه شده است. این مانیتور با سایز صفحه‌نمایش 24 اینچی و رزولوشن تصویر مناسب خود می‌تواند تصاویر را با جزئیات زیاد نشان دهد. این مانیتور طراحی بسیار زیبایی دارد و می‌‌تواند حس و حال خوبی را به میزکار کاربر ببخشد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید