• کدخبر: 4048
  • تاریخ انتشار خبر: 9:40 ب.ظ - دوشنبه 2013/10/7
  • چاپ خبــر
ban ki moon
از خواب بی توجهی بیدار بشیم!

دبیر کل سازمان ملل متحد برای یک فریدنی پیام تبریک فرستاد+متن نامه

بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد به همراه رئیس صلیب سرخ جهانی، سلطان مالزی و ده ها مقام معتبر کشور های خارجی و شخصیت های علمی جهان برای این شخصیت بزرگ علمی دنیا پیام تبریک ارسال کردند ولی دریغ از مسئولین ما که اصلا این موضوع برایشان مهم نبود و نیست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری فریدن، در امر علم و دانش باید از ظرفیت های خود استفاده کنیم و اگر رویکرد های مردم و مسئولین به این ظرفیت های موجود باشد هم در توسعه شهرستان و هم در اشتغال پیشرفت خواهیم داشت همچنین باید در استفاده از نخبگان خود ما همت داشته باشیم که این مساله در ایجاد ارتقای سطح علمی شهرستان می تواند تاثیر گذار باشد.

ما اکنون به خاطر عدم توجه مسئولین به نخبگان شهرستان شاهد عدم پیشرفت ها با سابقه طولانی هستیم که این موجب آسیب به شهرستان می شود، لذا نیاز است که ما از نخبگان این منطقه حمایت کرده و قدم به عرصه عمل بگذاریم که قطعاً می توانیم در آینده نه چندان دور نتیجه مثبت آن را در شهرستان وکشور ببینیم و با توجه به رویکردی که در نخبگان خارج از منطقه هست قطعا این زمینه فراهم خواهد شد.

در این میان یک نخبه با خصوصیات اخلاقی که همیشه باید برای ما فریدنی ها باعث افتخار باشد در میان سکوت مسئولان شهرستانی و استان یا کشوری همچنان گمنام مانده است.

پروفسور شکوهی که چند روز پیش به عنوان مدرس نمونه سال2013 جهان انتخاب شد، وی همیشه برای آموزش به دانشگاه های معتبر جهان  و برای راه انداختن بیمارستان های جدید التاسیس کشور خارجی همیشه در حال دور زدن دنیا  می باشد و پیشنهاد های مختلف را رد کرده است اکنون مورد بی توجهی مسئولان قرار گرفته است .farhad 2

نگرانی ما این است که مبادا این مدرس برتر جهان  که اکنون در ایران به سر می برد به خارج از کشور برود و نتوان از وجود این استاد گرانقدر استفاده کرد

نکته جالب قابل نوجه این بود که چند روز پیش بان کی مون دبیر کل سازمان ملل متحد به همراه رئیس صلیب سرخ جهانی، سلطان مالزی و ده ها مقام معتبر کشور های خارجی و شخصیت های علمی جهان برای این شخصیت بزرگ علمی دنیا پیام تبریک ارسال کردند ولی دریغ از مسئولین ما که اصلا این موضوع برایشان مهم نبود و نیست.

فقط در این میان آقای اسفنانی نماینده مردم و دکتر حسین محمدصالحی رئیس دانشگاه آزاد فریدن که این موضوع را متوجه شدند و  پیامی تبریک تهیه و تنظیم نمودند و از ایشان تقدیر و تشکر کردند.

زمانی که موضوع را با آقای اسفنانی در میان گذاشتیم ایشان اولین کسی بود که تمام جلسه های خود را در تهران کنسل نمودند و با  پروفسور شکوهی ملاقات کردند و سعی در گرفتن وقت ملاقات با وزیر بهداشت برای معرفی پروفسور داشتند.

ما منتظر حرکتی حداقل از همشهریان ایشان بودیم (مردم شریف نهرخلج) ولی از آنها هم انگار خبری نشد.

 

ترجمه نامه دبير كل سازمان ملل متحد
 
2        اكتبر  2013
 
استاد گرامي فرهاد شكوهي
 
ميخواهم از طرف سازمان ملل متحد بدليل موفقيت باور نكردني انتخابتان به عنوان بهترين استاد تروما در سال 2013 را به شما تبريك بگويم. اين روزي بزرگ است براي سازمان ملل متحد و نيز هموطنان شما .
اين يك فعاليت ( عملكرد ) ممتاز است .
شما در برابر رقابتي دشوار ايستاديد و قد علم كرديد و اين موجب لذت بخش تر شدن پيروزي شما ميگردد .
مطرح شدن كشورتان در يك رقابت بين المللي , افتخاري بزرگ محسوب ميشود .
اين وظيفه را با  روحيه بالا , سر زندگي و عزمي راسخ انجام داديد . فعاليت شما بر پايه اصول جهاني صداقت , دلسوزي و بردباري طرفداراني دارد و بطور مداوم حمايت طرفداران بيشتري را از همه ملت ها جلب مي نمايد .
ما فرصت زيادي داريم تا دنيا را مكاني بهتر بسازيم و مسئوليت داريم تا براي رسيدن به هدفمان تلاش كنيم .
ما نبايد صدمه به بشر را از هر نوعي تحمل كنيم و بايد براي اطمينان حاصل نمودن از حفظ سلامت انسان ها , مبارزه كنيم .
مطمئنم كه دانشجويان شما , خانوادهايشان و همكارانتان از اين پيروزي , احساس غرور ميكنند .
اميدوارم كه عملكرد مبتكرانه شما , الگويي را براي دانشگاه هاي پزشكي و دانشجويان در سراسر جهان ارائه نمايد .
يكبار ديگر , شادباش هاي مرا براي اين افتخار پذيرا باشيد .
تداوم موفقيت روزافزون را براي شما , دانشجويان و همكارانتان آرزومندم .
 
ارادتمند شما
 
بان كي مون
نویسنده

نوشته شده توسط فرزین در اکتبر 7th, 2013

تبریک عرض مینمایم .

نماینده منطقه فریدن و ریاست دانشگاه آزاد زحمت کشیده اند ! کار خاصی نکرده اند . مردم بیچاره نهرخلج که به اینترنت دسترسی ندارند. شما هم نفستان از جای گرم بلند میشود . این چه متن انشایی است که نوشته اید ؟

نویسنده

نوشته شده توسط مينا در اکتبر 8th, 2013

سلام .

آقاي دكتر شكوهي گمنام نيستند . ما عقب هستيم و در خواب غفلتيم .

نویسنده

نوشته شده توسط مسعود در اکتبر 8th, 2013

لازم نيست تلاش كنيد .

برزيل در انتظار ايشان است . براي اطلاع يه سري به نشريات خارجي بزنيد . بي خود نيست كه برزيل با سرعت بالا رشد ميكند و تبديل به يك قدرت اقتصادي و علمي شده است .

نویسنده

نوشته شده توسط سينا در اکتبر 8th, 2013

سلام . مبارك باشه . چه انسان با معرفتي .

دوستان . مردم منطقه از تامين نياز هاي اوليه خودشون هم محرومند چه رسد به … . مثلا همين بحران خشكسالي و آلودگي آب آشاميدني . ما در اجراي مراحل توسعه ناتوانيم و در واقع عقب مانده ايم . بنابراين نمي توانيم بستر مناسبي براي دانشمندان برجسته فراهم سازيم . فرضا اين بزرگوار در منطقه فريدن بمانند . با چه امكانات و تمهيداتي مي توانيم از وجود ايشان بهره مند شويم ؟

نویسنده

نوشته شده توسط رها در اکتبر 8th, 2013

من نهرخلجی هستم واز فامیلای ایشون.اما دسترسی بهشون ندارم.

خیلی از مردم شهر هم هنوز اینو نمی دونن.شما که خبرنگارید و دستتون بازه بیشتر تو شهر اطلاع رسانی کنید

خیلی از مردم هنوز از این سایت اطلاع ندارن.

نویسنده

نوشته شده توسط رها در اکتبر 8th, 2013

ایشون این جا نمی مونن.متاسفانه تو این کشور به مسائل نخ نما بیشتر توجه میشه تایه نخبه ملی.

نویسنده

نوشته شده توسط میلاد در اکتبر 8th, 2013

منم یک نهرخلجی ام ولی تا چندروز پیش ایشونو نمیشناختم ومطمعن هستم که تعداد افرادی که در این روستا این شخصیت را میشناسند به 20نفرهم نمیرسند و حالا چه انتظاری از مردم محروم این روستا دارید که دراین مورد کاری انجام دهند وقتی اطلاع رسانی چنین موفقیت هایی وظیفه مسولان وشماست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟!

نویسنده

نوشته شده توسط صادقی در اکتبر 8th, 2013

باید بگم شما باید این قسمت خبرو حذف کنید و عذرخواهی کنین

نویسنده

نوشته شده توسط افشين در اکتبر 8th, 2013

سلام .

مبارك باشد . ما نهرخلجي ها هر جا كه باشيم به وجود ايشان افتخار ميكنيم . دليل بي خبري ضعف رسانه هاي ارتباط جمعي مي باشد . لطفا عكس هاي بيشتري از ايشان منتشر نماييد و سلام و تبريك ما را به ايشان ابلاغ نماييد . ما كه به ايشان دسترسي نداريم . وضعيت اينتنرنت در مراكز روستايي خوب نيست .

نویسنده

نوشته شده توسط آزاده در اکتبر 8th, 2013

با عرض سلام و تبريك فراوان .

لطفا در مورد ايشان بيشتر بنويسيد و عكس هاي بيشتري را به نمايش بگذاريد . در صورت امكان در مورد دانش ايشان يعني تروما مطلب بنويسيد . به اميد حضور ايشان در داران . چه خوب مي شد اگر ايشان را دعوت ميكرديد و در سالن اجتماعات با فرهنگيان – دانشگاهيان و جوانان شهر ملاقات ميكردند .

نویسنده

نوشته شده توسط فرهنگ در اکتبر 8th, 2013

با اهداي سلام و تبريكات صميمانه .

اميدوارم مسئوليني كه از آنها نام برده شده از وجود ايشان و ساير نخبگان به عنوان پلي براي موفقيت (پيروزي در انتخابات و … ) خود استفاده ننمايند و واقعا دلسوزي خود را نشان دهند .

نویسنده

نوشته شده توسط شهرزاد در اکتبر 17th, 2013

سلام . مبارك باشه . آفرين به ايشان كه به دانشمندان و علم اينقدر اهميت ميدن .

لطفا پيام تبريك مسئولين ايراني را نيز منتشر نماييد . البته مسئولين محترم از اين چيز ها سر در نمي آورند .

نویسنده

نوشته شده توسط كاميار در اکتبر 17th, 2013

سلام و عرض تبريك و احسنت .

دوست عزيز نبايد از مسئولين انتظار داشت . اگر چيزي ميدانستند كه اين همه فرار مغز نداشتيم و وضعمان اين نبود .
شخصيت هاي علمي از مواجهه با مسئولين مورد نظر شما دوري مي نمايند . مسئولي ميتواند درك درستي داشته باشد كه خود يك فرهيخته باشد . اگر پيدا كرديد به ما هم خبر بدهيد .

نویسنده

نوشته شده توسط آرمان در اکتبر 17th, 2013

سلام . تبريك عرض ميكنم .

باعث افتخار است براي ما فريدني ها و ايراني ها . لطفا هر وقت خواستند به منطقه تشريف بياورند اطلاع دهيد تا از نزديك ايشان را زيارت نماييم .

نویسنده

نوشته شده توسط آزيتا دولتشاهي در اکتبر 17th, 2013

سلام .

اين دستاورد بزرگ را به مردم منطقه و ساير هموطنان عزيزم تبريك عرض مينمايم . من هم هموطن شما از استان هرمزگان هستم و تا به حال سعادت حضور در منطقه شما را نداشته ام . هميشه از قديم معروف بوده كه اصفهاني ها با هوش ترين و هنرمند ترين و خلاق ترين مردم در ايران هستند . من سالهاست كه استاد شكوهي را نديده ام و خيلي مشتاق ديدارشان هستم و افتخار ميكنم كه روزي همكار ايشان در بخش اورژانس و بخش جراحي بيمارستان هاي شهيد محمدي و كودكان بندرعباس بودم . آن سال ها بهترين دوران زندگي ام بود . شخصيت هايي مثل ايشان و آقاي دكتر زرين جوئي بي نظير و بي بديل بودند .

نویسنده

نوشته شده توسط شايگان در نوامبر 11th, 2013

واقعا حيف شد كه از ايران ميروند . برزيلي هاي خونگرم اين شايستگي را دارند كه از وجود نوابغ دلسوز بهره مند شوند . خوش به حالشون كه جام جهاني را هم از نزديك مي بينند .

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها

fereydanna12
Banner-140-180
tabligh