شربت سرد کن آریاتوس مدل چویس

شربت سرد کن آریاتوس مدل چویس 

قیمت محصول : 900000 تومان

برند : AriaToos

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

شربت سرد کن آریاتوس مدل چویس

 

دستگاه شربت سرد کن چویس مدل 001

محصول فوق را شرکت «چویس» (Choice) تولید می‌کند. این محصول نوعی دستگاه شربت سرد‌کن بوده که برای مجالس و مهمانی‌های بسیار مناسب است. با در اختیار داشتن این محصول می‌توانید به شکل بهتری از مهمانان پذیرایی کرده و لحظات شادتری را در کنار یکدیگر سپری کنید. کار کردن با این دستگاه بسیار آسان بوده و عملکرد آن نیز اصلا پیچیده نیست. برای استفاده از این محصول نیازی به برق نخواهید داشت و خنک نگه داشتن شربت و آبمیوه و دیگر نوشیدنی‌ها تنها با کمک محفظه‌های ویژه‌ای که برای یخ در نظر گرفته شده انجام می‌شود. مخزن این شربت سردکن سایز مناسبی داشته و می‌تواند نوشیدنی افراد زیادی را تامین کند.

طراحی

این دستگاه به شکلی طراحی شده تا فضای زیادی را اشغال نکند؛ برای این منظور پهنای زیادی نداشته و طراحان ترجیح داده‌اند ارتفاع بلنتری برای آن در نظر بگیرند. پایه‌ی این شربت سردکن حالتی سه‌گوش داشته و ابعادی برابر 25 × 35.5 سانتی‌متری دارد. این پایه ساختاری فلزی داشته تا بتواند وزن بالای محصول را به خوبی تحمل کرده و ایستایی مناسبی به آن ببخشد. این پایه با کمک 3 پیچ به مخزن یخ پایینی متصل شده است.

مخزن یخ پایینی برای همخوانی هرچه بیشتر با پایه، ساختاری فلزی دارد که موجب بالا رفتن استحکام محصول نیز شده است. در بخش داخلی این مخزن می‌توانید یخ بریزید تا نوشیدنی از بخش پایینی خنک شود. ارتفاع محل پر کردن یخ حدود 15 سانتی‌متر بوده و قطری 21 سانتی‌متری دارد؛ از این‌رو می‌توان حجم زیادی از یخ را درون آن قرار داد.

 در بخش فوقانی یخ‌ها، مخزن نوشیدنی قرار می‌گیرد. این مخزن به شکل شفاف تولید شده است تا بتوان داخل آن را مشاهده کرد. این کار موجب می‌شود تا از میزان دقیق نوشیدنی در مخزن آگاه باشید، از سویی دیگر جلوه‌ی زیباتری به دستگاه خواهد بخشید. این مخزن برای نگه داشتن حجمی حدود 9 لیتر نوشیدنی در نظر گرفته شده است.

برای خارج کردن نوشیدنی از مخزن یک شیر فشاری تعبیه شده است. این شیر قابلیت چرخش به اطراف داشته تا افراد در هر سمت دستگاه که ایستاده باشند بتوانند به راحتی آن را فشار دهند و شیر را باز کنند. این شیر دارای قطع‌کن خودکار بوده و تنها در شرایطی که آن را فشار دهید اجازه‌ی خروج نوشیدنی را می‌دهد و در زمان رها کردن اهرم، جریان سریعا قطع خواهد شد؛ در نتیجه زمان کمتری را برای باز و بسته کردن شیر صرف خواهید کرد.

در بخش مرکزی مخزن نوشیدنی، ستونی فلزی قرار گرفته است. این ستون با یخ پر می‌شود و می‌تواند مایع را از بخش میانی خنک کند. با کم شدن مایع درون مخزن این ستون نیز نمایان می‌شود. برای همخوانی بیشتر این ستون با بدنه، از آبکاری براق کروم استفاده شده است.

درب این دستگاه نیز فلزی است و استحکام بالایی دارد. این درب دارای دو بخش بوده که یکی برای نگه داشتن ستون یخ مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌توان به لطف مشبک بودن، شربت را به مخزن اضافه کرد؛ درب دیگر برای پوشش کامل مخزن نوشیدنی و درب مشبک طراحی شده است. به همراه این محصول 2 زیر لیوانی فلزی نیز عرضه شده است تا با کمک آن‌ها مانع از کثیف و لک شدن سطح زیرین شوید.

عملکرد

در ساخت این محصول به فرایندهای انتقال گرما به خوبی توجه شده است، از این‌رو این وسیله با راندمان نسبتا قابل قبولی کار می‌کند. بخش مخزن یخ پایینی این دستگاه به شکل دوجداره ساخته شده است. فضای خالی بین این بخش دوجداره مانع از انتقال گرمای سریع مخزن با محیط اطراف می‌شود؛ در نتیجه گرمای نوشیدنی جذب یخ‌ها شده و یخ‌ها برای خنک کردن نوشیدنی آب می‌شوند. البته ناگفته نماند که بخش زیرین این مخزن مانند جداره‌ی دیواره‌ی آن به‌خوبی عایق نیست و بخشی از انتقال گرما با محیط از این بخش صورت می‌گیرد.

از آنجایی که بیشتر قسمت‌های این دستگاه ساختاری فلزی دارند وزن محصول بالا رفته است. طراحان برای جلوگیری از افزایش وزن بیشتر این محصول مخزن آن را به شکل پلاستیکی طراحی کرده‌اند تا وزن کمی داشته باشد. این مخزن را به راحتی می‌توانید از روی دستگاه برداشته، از نوشیدنی پر کنید و یا آن را بشویید و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

ستون یخی که برای این محصول در نظر گرفته شده است به دلیل ساختار فلزی خود عملکردی بسیار خوب دارد. از آنجایی که ضریب انتقال گرما در فلزات بالا است، این ستون می‌تواند به سرعت گرمای نوشیدنی را به یخ‌هایی که در داخلش قرار گرفته‌اند منتقل کند و مایع را در زمانی کوتاه خنک کند؛ از طرفی دیگر انتهای این ستون بسته است تا یخ‌ها تماس مستقیمی با نوشیدنی نداشته باشند و موجب رقیق شدن آن نشوند.

این دستگاه در فصل گرما طرفداران بسیار زیادی دارد و وجود آن در مهمانی‌ها و مجالس بسیار مفید خواهد بود. برای استفاده از این محصول تنها نیاز به یخ و نوشیدنی مورد علاقه‌ی خود دارید و می‌توانید با پر کردن مخزن‌های یخ و ریختن نوشیدنی در محل مشخص، نوشیدنی خنک و گوارا بیاشامید. نوع طراحی این محصول به شکلی است که می‌تواند در زمان کوتاهی، محلول را خنک کند و پس از آن قادر است برای مدت زمان زیادی آن را خنک نگه دارد. به لطف مخزن 9 لیتری این دستگاه شربت سردکن می‌توان از تعداد زیادی از افراد پذیرایی کرد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر
شربت سرد کن آریاتوس مدل چویس
شربت سرد کن آریاتوس مدل چویس

 

 

[google]

دیدگاهتان را بنویسید