خانه / دسته‌بندی نشده / آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF 

قیمت محصول : 2985000 تومان

برند : EastCool

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

 

نقد و بررسی تخصصی

دستگاه‌های آبسردکن بسیاری تحت برندهای مختلف وارد بازار می‌شوند که اگرچه از نظر ظاهری شبیه به هم هستند، تفاوت‌هایی با هم دارند. آبسردکن‌ها از نظر تامین آب به دو نوع تقسیم‌بندی می‌شوند: بعضی منبع آب دارند و بعضی مستقیم به لوله‌ی آب متصل می‌شوند. بهتر است از آب تصفیه‌شده در این دستگاه‌ها استفاده شود. همچنین منبع برخی مدل‌ها به‌صورت وارونه بالای دستگاه قرار می‌گیرد و برخی در قسمت پایین دستگاه قرار می‌گیرند. قسمت پایینی دستگاه‌های آبسردکن می‌تواند جایی برای منبع آب باشد یا یک یخچال کوچک درون خود داشته باشد یا حتی به‌عنوان کابینت استفاده شود. درادامه توضیح بیشتری دررابطه با TM-DW305UF یکی از آبسردکن‌های برند ایستکول ارائه می‌کنیم.

دستگاهی با دو عملکرد کارآمد

TM-DW305UF مانند اکثر آب‌سردکن‌ها دو نازل خروجی آب گرم و سرد دارد. سیستم سرمایشی این دستگاه از نوع کمپرسور بوده و با سرعت خوبی دمای آب را پایین می‌آورد. دمای آب سرد دراین آب‌سردکن بین 5 تا 10 درجه و آب گرم بین 88 تا 95 درجه است. سیستم ایمنی تعبیه‌شده در این آب‌سردکن باعث می‌شود دمای آب از حد مجاز بالاتر نرود. توان آب‌گرم‌کن داخلی این دستگاه 320 وات و توان آب‌سردکن آن 100 وات است. به‌راحتی و تنها با فشردن دکمه‌ی روشن/خاموش آب سرد و گرم از این دستگاه آب دریافت کنید.

اتصال به شیر آب؛ نگران تمام‎شدن آب آبسردکن نباشید

این دستگاه از طریق اتصال به شیر آب کار می‌کند و منبع جداگانه‌ای ندارد. این امر باعث می‌شود نیازی به خریدن آب نداشته باشید. فیلتر UF به‌کاررفته در این دستگاه نیز باعث می‌شود آلودگی‌های آب شهری تا حد استاندارد کاهش پیدا کرده تا آبی تمیز و گوارا دریافت کنید. یکی دیگر از مزایای اتصال این آب‌سردکن به شیر آب این است که فضای کمتری نسبت به مدل‌های مخزن‌دار اشغال می‌کند؛ درنتیجه می‌توانید باخیال‌راحت آن را در مکان موردنظر خود قرار دهید.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر
آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF
آبسردکن ایستکول مدل TM-DW305UF

 

 

[google]

درباره‌ی google

حتما ببینید

لیوان پاشاباغچه مدل جنریشن کد 52310 بسته 6 عددی

لیوان پاشاباغچه مدل جنریشن کد 52310 بسته 6 عددی  قیمت محصول : 147250 تومان برند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *