ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun

ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun 

قیمت محصول : 140000 تومان

برند : Miscellaneous

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun

 

ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun

چیدمان مناسب وسایل و انتخاب دقیق دکوراسیون در هر محیطی از منزل گرفته تا محیط کار اهمیت بسیار زیادی دارد. این موضوع در زیبایی هرچه بیشتر محیط تاثیر داشته و نمی‌توان نسبت به نقش هر جزء از دکوراسیون بی‌توجه بود. ساعت‌های دیواری یکی از لوازم دکوری مهم هستند که در انتخاب آن‌ها باید به شرایط مختلفی مانند نوع طراحی و رنگ‌آمیزی دکوراسیون توجه شود. اگر دکورهای چوبی و کلاسیک برایتان جذاب است و از چنین دکورهایی استفاده می‌کنید، محصول فوق برایتان انتخاب مناسبی خواهد بود. این ساعت دیواری دارای طراحی زیبا و چشم‌نوازی بوده و به شکل عقربه‌ای طراحی شده است. این محصول را شرکت «ای پلاس دیزاین» تولید می‌کند. این ساعت دیواری با نام «Sun» شناخته می‌شود که دلیل این نام‌گذاری ریشه در طراحی این محصول دارد.

شرکت ای پلاس دیزاین اگرچه سابقه‌ی طولانی در تولید محصولات دکوری و تزئینی ندارد اما توانسته با بهره‌گیری از طراحان مجرب و نیروی متخصص خود محصولاتی زیبا و باکیفیت را تولید کرده و در همین زمان کوتاه جایگاهی ویژه‌ برای خود خلق کند. محصول فوق یکی از نمونه‌های تولیدی این شرکت بوده که نشان از کیفیت و زیبایی محصولات این شرکت دارد. این ساعت دیواری از ترکیب چوب و فلز ساخته شده است. موتور و عقربه‌ای این محصول روی یک صفحه‌ی فلزی سوار شده‌اند. این صفحه در مقایسه با ابعاد ساعت سایز کوچکی داشته اما سایز اعداد آن مناسب بوده و می‌توان از فاصله‌ی نسبتا زیاد نیز ساعتی را که عقربه‌ها نشان می‌دهند تشخیص داد. اعدادی که برای نمایش ساعت استفاده شده رومی هستند تا ظاهری کلاسیک و زیبا به این محصول ببخشند. صفحه‌ی ساعت رنگی طلایی داشته و تضاد این رنگ با رنگ مشکی عقربه‌ها و اعداد رومی موجب شده تا بتوان زمان را به راحتی تشخیص داد. این صفحه‌ی فلزی برای این ساعت زیبا حکم مرکز یک خورشید را بازی می‌کند.

در اطراف این صفحه‌ی فلزی منحنی‌های زیبا و ظریفی از جنس چوب دیده می‌شود. اگر از روبه‌رو به این ساعت نگاه کنید این منحنی‌ها مانند خطوطی صاف دیده می‌شوند اما اگر به‌شکلی زاویه‌دار در مقابل ساعت قرار بگیرید و به آن نگاه کنید، خم‌های زیبایی را مشاهده خواهید کرد که از صفحه‌ی ساعت شروع شده‌اند و به بخش پشتی ساعت منتهی می‌شوند. این منحنی‌های چوبی همخوانی بالایی با صفحه‌ی این ساعت دارند و با نگاه به آن‌ها امواج خورشید در ذهن شما تداعی خواهد شد.

این ساعت ابعادی برابر 40.5 × 40.5 × 9.5 سانتی‌متری داشته و وزن آن کمتر از 300 گرم است. این محصول برای تامین انرژی مورد نیاز خود از یک باتری قلمی استفاده می‌کند. موتوری که برای این ساعت دیواری در نظر گرفته شده از نوع آرام‌گرد است.

 

این ساعت طراحی بسیار زیبایی داشته و از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است. شرکت ای پلاس دیزاین برای این محصول جعبه‌ی چوبی زیبایی در نظر گرفته تا بتوان از آن به عنوان یک هدیه‌ی جذاب استفاده کرد.

 

برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

تصاویر بیشتر
ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun
ساعت دیواری ای پلاس دیزاین مدل Sun

 

 

[google]

دیدگاهتان را بنویسید